Autor Zpráva
hal_sk
Profil
Zdravím. Mám takýto formulár.
Malo by to spraviť toto:
V selectbox-e vyberiem "napísať ručne", následne sa objaví input element, ale chcem, aby hneď po vytvorení tohto input-u, bol v ňom aj kurzor na písanie. Skúšal som to riešiť tým focus-om, ako to je vidieť v skripte, ale nejde to. Poradíte mi?
Matty
Profil
hal_sk:
Snažíš se použít focus() na div, nikoliv na input. Uprav si script nějak následovně:
document.getElementById("inputINNER").innerHTML="<input type='text' id='policko'>";
document.getElementById("policko").focus();
hal_sk
Profil
Jasne. Som si to neuvedomil. Vďaka.
hal_sk
Profil
A ešte niečo. Prečo keď pošlem ten formulár cez POST v php, tak spracovateľský skript neprevezme hodnotu z inputu ktorý bol vytvorený cez innerHTML?
Chamurappi
Profil
Reaguji na hala_sk:
spracovateľský skript neprevezme hodnotu z inputu ktorý bol vytvorený cez innerHTML?
Způsob výroby <input>u nemá vliv. Formulářové prvky bez jména se neposílají.
Leo
Profil
"Formulářové prvky bez jména se neposílají. "

S vyjimkou input type file, Leo
Leo
Profil
Z nějakého důvodu mi to nenabízí ani po přihlášení možnost Změny mého příspěvku, takže oprava:

Formulářové prvky bez jména se neodesílají, s výjimkou input type="IMAGE", ne file. U image se minimalne ve FF 3.5, IE6, IE7, Opera 9, Safari 4 (Win), Google Chrome 3, posilaji souradnice "x" a "y" i pokud neuvedete u inputu name. Leo
Chamurappi
Profil
Reaguji na Lea:
Díky za poznatek.
Leo
Profil
"Díky za poznatek."

Není za co. Zrovna (polozapomenutý) input type image používám na malou JS/PHP aplikaci a omylem jsem mu nenastavil name. Takže poznatek z vlastní praxe. Leo

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0