Autor Zpráva
ToRTeEn
Profil *
Dobrý den,dělám v Lightbox2 první den,trvalo mi 2 hodiny než sem vůbec pochopil jak to udělat,protože sem to dělal v kompu pak jsem zjistil ze to mam dat do ftp :-D,no ale ted mam problem stim,ze kdyz si nejaky ten obrazek vytvorim jak ho umistim na web,treba na toto forum
www.gta-san-andreas.over.cz ,vytvořím nové téma a budu tam chtít dát ten obrázek malý a potom aby se mi zobrazil velky,ale já nevím odkud ho tam mám dát aby to správně fungovalo,jestli me nekdo z vas nechape skusim to pak vysvetlit jinak,pisu to totiz o 3 hodine ráno a uz me z toho svedi oci,jestli mne nekdo chape tak predem dekuji za odpoved :-)

Moderátor Chamurappi: Titulek „Rada ohledně Lightbox2“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Nox
Profil
ráno moudřejší večera (noci) ;)

prostě máš 2 obrázky, malý a velký, oba nahraješ na FTP a do stránky si dáš obrázek (img tag) malého a obalíš ho odkazem na velký a do toho odkazu přidáš atribut rel="lightbox" nebo rel="lightbox[nazev_galerie]" (na stránce musíš mít v hlavičce (head tag) přilinkováno vše potřebné, viz web ligthboxu)
ToRTeEn
Profil *
Ano to já vím jak to udělat ale jak ten obrázek umístim na to fórum
Dejme tomu otevřte si toto ZDE No a tam mám ukázkový obrázek,když a něho kliknu vše funguje jak má,ale já ho chci teď umístit na web.
Prostě zjadu si na fórum,založím nové téma,a budu tam ten obrázek chtít dát,tak co tam mám napsat za odkaz nebo kód,jestli bys byl tak laskavý a napsal mi to tu,budu ti vděčný,nemám totiž čas se v tom plantat celý den dělám taky jiné věci :-)
Nox
Profil
ToRTeEn:
Pokud to chceš dát na vlastní forum, tak musíš upravit soubor s hlavičkou aby vše linkoval a musí podporovat buď html tagy nebo mít nějakou spešl feature pro lightbox nebo tak... pokud je to cizí tak to musí nějak podporovat, ale nejspíš prostě nic...

to že se to takto otevírá je defakto vlastnost tvýho webu co si uděláš, nějak "přenést malý obrázek aby se lightboxem otevřel do většího" nejde

pokud nemusí být lightbox tak prostě uděláš to samé co na svým webu - odkaz na velký a v něm malý obrázek.... jen přepsat do BBcode pokud je tak forum řešené
ToRTeEn
Profil *
Takže vlastně jaký tag mám dát do toho BBcode?vím že sem tam dával už " center " takže s přidáváním nebude problém....
ToRTeEn
Profil *
Ted sem to precetl spatne sem to pochopil,ja lightbox chci pouzit,jen proste nevim kam co mam napsat,ja nejsem na to zadny expert,já obrázek mám sám to vidiš jen ho potřebuju dát na fórum to je všechno,nechapu co bych mel prepisovat v hlavičce tady na této stránce lightboxu
http://www.huddletogether.com/projects/lightbox2/
Más Example a tam je 6 obrázků pod sebou,a to si myslim ze taky nemusel nekde prepisovat v css hlavičce,taky to tam určitě přidal přes web,ja chci udělat totéž jen přidat ten zatracený obrázek na fórum,prostě do nového tématu,jako kdybych na tohle ftp tehle stranky dal obrazek,udelal ho ve stylu lightboxu a ted bych ho chtel dát do tady tohodle textu,taky bych nemusel nic prepisovat v hlavicce snad ne?....jestli to je tak nepochopitelne tak uz fakt se na to vykaslu protoze to nema cenu se ptat na nekoho na neco kdyz me on nechape nebo nechapu ja jeho..
S pozdravem,
ToRTeEn
Profil *
Ono totiž bez lithboxu je to jednoduche to by sem tu potom zbytečne nepsal,ja ti píši jen kvůli toho že chci styl ukazování obrázků jak je v lithboxu.
ToRTeEn
Profil *
Tak uz to jde,nasel sem si návod,já nedal to css a js do root v tom byla chyba ale dík za snahu mi pomoct :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0