Autor Zpráva
siginigin
Profil *
zdravim,
mam v php skripte dlhotrvajucu operaciu op() a chcem mat u klienta info o priebehu. urobil som si teda druhu ajaxovu funkciu status() s tom istom skripte. obe op() aj status() samostatne funguju, ale akonahle spustim op() a potom status(), tak ten status() je nuteny cakat az do konca op().
skusal som urobit pre status() samostatny skript, ale vysledok je rovnaky. je vobec mozne odoslat ajaxom 2 rozne poziadavky na ten isty server? zda sa mi ako keby apache radil za sebou poziadavky od jedneho klienta, aj ked je to ine spojenie..

vdaka za radu
siginigin
Profil *
vraj to nejde -> http://osdir.com/ml/prototype-scriptaculous/2009-11/msg00085.html

alebo inak: ako by ste co najrychlejsie exportovali 65536 zaznamov (tab1) z db ku ktorej je 1:1 pripojena tabulka (tab2 ~900 zaznamov)? ale nie cez phpmyadmina, lebo tam to tiez trva dlhooooooo. sql je priblizne taketo: select * from tab1 left join tab2 on tab1.r = tab2.r

vdaka.
Chamurappi
Profil
Reaguji na siginigina:
je vobec mozne odoslat ajaxom 2 rozne poziadavky na ten isty server?
Řekl bych, že je. Tebou odkázaná stránka to tvrdí také, ne?
Kajman_
Profil *
co najrychlejsie exportovali 65536 zaznamov (tab1) z db ku ktorej je 1:1 pripojena tabulka (tab2 ~900 zaznamov)?

64K záznamů je celkem málo, to by mělo být svižné, kór když se z nich jen vybírá 900.

Jak dlouho trvá ten dotaz? Jak vypadá explain? Jaké indexy jsou k dispozici, využívá je?
siginigin
Profil *
Chamurappi:
no myslim, ze tam pise ze je to vecou prehliadaca a servera a tieto vacsinou umoznuju iba jednu poziadavku v jednom case :(

Kajman:
trva to viac ako 300 sekund, z explainu neviem co potrebujes, index je v kadej tabulke iba primarny a nimi su prepojene a vyuzivanie indexov ako zistim?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0