Autor Zpráva
Jockie
Profil
Dobry den,

chtel bych se zeptat zda-li nekdo nema zkusenosti, ci reseni (nejlepe postavene na jQuery) ke klikatelne mape ? Presne ji by se mi jednalo o neco podobneho jak je tady. Tedy aby byl propojen textovy seznam oblasti a mapy. Zaroven pri kliku (prechod na jinou stranku) aby zustala zvyraznena rozkliknuta oblast + textovy odkaz a jinak aby to fungovalo stejnej jako na indexu, tj. moznost zvyrazneni oblasti a textove podoby odkazu. Predem dekuji za tipy, ci odkazy!
Fred
Profil
Zajímavé, musíš si nakreslit obrázky, jeden s pozadím co se bude posouvat http://xy.wz.cz/pozadi.gif jeden základ http://xy.wz.cz/mapa_cr.gif a výsledek http://xy.wz.cz/spec-mapa.html no a na tě odkazovaných stránkách stačí měnit ten základní obrázek tak, aby byla vybarvená konkrétní oblast a přidat css na konkrétní kraj v seznamu.
Fred
Profil
Měl jsem chvilku volného času, tak jsem si s tím ještě hrál. Přidal jsem ty onclicky a ajax načítání, stránky pro vypnutý js jsem nedělal. Když jsem to dodělal, uvědomil jsem si ten mizerný kontrast, za to se omlouvám. Kdyby se to někomu hodilo je to tam celé ke stažení http://xy.wz.cz/mapa-s-ajaxem/index.html
Fred
Profil
Tak po probuzení jsem na to ještě jednou koukal a zjistil jsem, že jsem podcenil klávesnici. Proto jsem to předělal tak, aby to bylo plně přístupné bez myši. Je opravený i ten archiv.
Jockie
Profil
Zdravím, použil jsem zmíněný kód pro vytvoření klikací mapky a všechno funguje perfektně. Můj dotaz po par měsících se bude tykat toho když budu chtít mít na jedné stránce dvě různé klikací mapy... ať to zkouším jak to zkouším tak se JS nejspíše pere a mapy nejedou. Když jsou na střídačku zakomentované tak s tím problém není... Chtěl bych se tedy zeptat jak je možné ošetřit daný script tak, aby obě mapy fungovali ? Každá má svoji funkci, proměnné se také neperou tak nejspíš problém bude v eventech ale nevím si s tím rady :(

předem děkuji za jakékoli řešení, které by pomohlo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0