Autor Zpráva
DS
Profil *
Dobrý den,

potřeboval bych poradit jak na to:
Klasický webový odkaz vede na jinou stránku pomocí dotatečných informací za otazníkem (www.xxx.cz/nekam.htm?odkaz.htm).
Stránka nekam.htm odchytí část za otazníkem a uloží jej do proměnné třeba "adresa". Na téže stránce nekam.htm bych potřeboval v její určité části vnořit další stránku, právě s odkazem za otazníkem (tedy odkaz.htm), aby stránka nekam.htm byla nepřepsaná a funkční a ještě se do ní vložil obsah odkaz.htm. Něco jako IFRAME, ale vše pomocí javascriptu, protoiže právě obsah toho iframe předávám pomocí části odkazu za otazníkem. Jde to nějak jednoduše a tak, aby to fungovalo ve Firefoxu i IE...?
Joker
Profil
DS:
Stránka nekam.htm odchytí část za otazníkem a uloží jej do proměnné třeba "adresa"
A tohle vše se dělá Javascriptem? Já jen že GET parametry (= "část za otazníkem") se obvykle používají u skriptů na straně serveru

Něco jako IFRAME, ale vše pomocí javascriptu
No tak si Javascriptem vyrobte <iframe>...
DS
Profil *
Už jsem to rozchodil...měl jsem guláš mezi uvozovkami a apostrofy proto mi nešlo "document.write".
Děkuji
DS
Profil *
Akorát je ještě problém, když se provede skript "document.write" další načítání stránky skončí, u když za tímto skriptem pokračuje další html kód. Dá se to nějak ošetřit?
dan55
Profil
DS:
document.getElementById("qwerty").innerHTML='<iframe ......</iframe>';

kde qwerty je třeba toto:
<span id="qwerty"></span>
Do toho spanů se vloží html kód (<iframe ....)
teď se tu o tom i psalo
http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=8&topic=106860

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0