Autor Zpráva
4li3n
Profil
Dobrý den,

chystám se zkusit si napsat vlastní jednoduchou JS galerii, rád bych znal vaše doporučení, pokud vás tímto o ně můžu požádat, dělám to právě teď...

K věci:
chci mí dva <div>y jeden, kde se zobrazi obrazek /obalený v odkazu na lightbox s full obrázkem/ velikosti "medium", druhy, kde budou miniatury a šipky - pravá a levá

funkčnost:
po kliknutí na miniaturu se zobrazí proklikávaný medium obrázek v divu pro medium, po kliku na šipku přejdu na další medium obrázek
po kliku na medium obrázek se zobrazí lightbox s full obrazkem


Moc Vás prosím o počáteční nápady na způsob realizace, ať se hned pro začátek nevydám do slepé ulice.

Honza
panther
Profil
4li3n:
Moc Vás prosím o počáteční nápady na způsob realizace, ať se hned pro začátek nevydám do slepé ulice.
a proč se nepodíváš, jak je tvořen lightbox či některý z jeho klonů.

Dozvíš se totéž, co ti tu někteří napíší. Jen pro tebe to bude snazší a pro ostatní ztracený čas s tebou. Jestli máš konkrétní problém s konkrétní situací, sem s ním. Tohle obecné psaní je jen ztráta času.
4li3n
Profil
Ja nechci lightbox, chci galerii, kterou zobrazim ve stránce aniž bych na cokoliv klikal.

Zráta času možná, ale včerejšek sem strávil někdy do půl druhé hledáním něčeho použitelného co by se mi hodilo a nic, proto píšu. Nic co chci jsem nenašel..

http://img205.imageshack.us/img205/6660/galerka.jpg

Já na ten lightbox efekt klidně lightbox použiju, jde mi o tu galerii, co se zobrazi, aniz bych cokoliv nekde hledal, nebo klikal...

Díky..
Aichi
Profil
Nabídnu ti koně z vlastní stáje http://jak.seznam.cz/example/widgets/lightbox

Náš LightBox jde vložit přímo do DIVu a nemusí se otevírat na kliknutí. Je-li vlastnost parent konfiguračního objektu referencí na HTML element, je galerie zobrazena v něm.
4li3n
Profil
Ahoj,

jak je to s vlastní úpravou? velikost, barvy a tak podobně? můžu, nemůžu do toho sahat? :-) a můžu to použít kde chci? moje medium size image maji 480 px na sirku, takze galerii potrebuji fakt malou, dal sem se onehda do upravy left right click od stu nicolse, ale co k tomu rict, proste se to neda a musel bych to cele prekopavat a to se mi fakt nechce, proto se ptam radeji po svem reseni, ktere bych si usil na miru, nebo neco, co by mi vyhovovalo, co bych mohl prekopat vzheldove k obrazu svemu, nejsem si jist, jestli by se mi toto prekopani (pokud je mozne) podarilo udelat... to mi opravu nikdo nepovi principielne jak udelat neco podobneho, co jsem posilal na obrazku (vzhled na ukazce neresim, jde mi o to aby to umelo co jsem tam naznacil)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0