Autor Zpráva
unlucky
Profil
Mám skript, po kliknutí na odkaz se zobrazí skrytý text (css display none). Chtěl bych to mít ošetřený i když má uživatel vypnutý js.

nevíte jak na to?
HomerJay
Profil
jakpsatweb.cz, poznáš? Mal by si... Joke.
http://www.jakpsatweb.cz/javascript/priklady/skryvani-odkryvani.html
Chamurappi
Profil
Reaguji na unluckyho:
<html class="nema-js">
<script>
  document.documentElement.className = "ma-js";
</script>
A zbytek už si nastyluješ podle přítomnosti té či oné třídy.
TomasJ
Profil
HomerJay:

Když jsem si tak vzpomněl... Ty zůstaň hezky u pawnoboxu a svého Pawna.
S pozdravem, jeden normální člověk s nickem Thomas_CZ(tmikulec) na pawnoboxu. Sdržuj se hloupých připomínek v diskusi tohoto webu a nech si je pouze na ten o Pawně. Dík.
unlucky
Profil
Chamurappi:
jde mi hlavně o to, aby i s vypnutým javascriptem fungoval něco podobného jako to, co poslal homerjay.

V zásadě aby pro uživatele se nic nezměnilo. Má bez nebo s javascriptem možnost zobrazení a skrytí divu
Chamurappi
Profil
Reaguji na unluckyho:
To ta moje finta umožňuje, ne? Můžeš si ve stylopisu přesně nadiktovat, co má a co nemá vidět uživatel, který nemá JavaScript.
unlucky
Profil
Chamurappi:
ano, to je ale pouze jednorázově

chci, aby se i s vypnutým javascriptem fungoval po kliknutí na odkaz (nebo na cokoli), aby se pak zobrazil/skryl div
Joker
Profil
unlucky:
chci, aby se i s vypnutým javascriptem fungoval po kliknutí na odkaz (nebo na cokoli), aby se pak zobrazil/skryl div
Teoreticky třeba přes Flash, Siverlight, atp. Samozřejmě to pak bude závislé na jiné technologii, která navíc je obecně méně rozšířená než Javascript.

Kdyby to šlo udělat prostým HTML bez Javascriptu, proč by se vůbec někdo s Javascriptem obtěžoval?
Chamurappi
Profil
Reaguji na unluckyho:
To je dost nezvyklý požadavek. Kdyby to šlo udělat spolehlivě bez JS, proč si myslíš, že na to lidé používají JS? (Pozdě.)
Možná by se ti povedlo sestavit cosi složitého a nepříliš spolehlivého pomocí kotev, pozicování a ořezávání, ale nedoporučuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0