Autor Zpráva
Adolfík
Profil *
Zdravím. Potřeboval bych nějakým způsobem, přes javascript jakoby udělat přístup na jiný web, pokaždé, když někdo zadá můj web. Něco jako skrytý iframe. Někdo vejde ke mě na stránku, javascript udělá přístup na jiný web, aniž by změnil aktuální lokaci okna. Je to možné? Díky.
Aichi
Ano pres frame nebo iframe :), nicmene muzes udelat obrazek s odkazem na jeho web, pak se taky bude tento "pristup" pocitat do jeho statistik
Chamurappi
Reaguji na Aichiho:
pak se taky bude tento "pristup" pocitat do jeho statistik
Nicméně jen do statistik počítaných serverem.
Kdyby chtěl Adolfík manipulovat statistiky počítané nějakým JavaScriptem nebo unikátním měřícím obrázkem umístěným v cílové stránce, je <iframe> zřejmě jediná možnost.

Reaguji na Adolfíka:
Připomínám, že prohlížeče zpravidla posílají HTTP hlavičku Referer, ve které je adresa odkazující stránky, takže pokud si chceš třeba vylepšit skóre v nějaké soutěži, můžeš být snadno odhalen.
Adolfík
Profil *
Chamurappi:
Nechci si vylepšovat skóre v žádné soutěži, jen bych to chtěl udělat tak aby při přístupu na můj jeden web byl navšítven i druhý, ale nechci to přes žádné frame/iframe. Nedalo by se to udělat nějak javascriptem, že by prostě js vytočil při přistupu na web ještě jiný web? :)
Chamurappi
Reaguji na Adolfíka:
Proč nechceš <iframe>?
Adolfík
Profil *
Chamurappi:
Aby bratr nepoznal, že z našeho společného webu vytáčím můj vlastní.
Chamurappi
Reaguji na Adolfíka:
Když použiješ JavaScript, bratr to nepozná?
Ten <iframe> samozřejmě nemusí být na viditelném místě.
Adolfík
Profil *
Chamurappi:
Jde o to, že on zná prvek <iframe> a proto si všimne, když tam bude. Porgramuje v php, a javascriptu moc nerozumí, proto si myslím, že když to bude v javascriptu, že to nepozná.
Chamurappi
Reaguji na Adolfíka:
<script>
  document.write(">\"zc.aknarts-ejovt//:ptth\"=crs emarfi<".split("").reverse().join(""));
</script>
Vypadá tohle dostatečně tajemně? Adresu tam musíš vepsat pozpátku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: