Autor Zpráva
nikos
Profil *
Dobrý den.

Vážení,
včera jsem zkoušel první aplikaci (triviální chat) technologií AJAX (dle různých návodů na webu). Vše se zdařilo a vše fungovalo jak má (na serveru používám PHP). Testování jsem prováděl v Mozile FF 3.5.2, dnes jsem si chtěl jen ověřit funkčnost v IE8 a - bohužel - nedochází k obnovování, které v MFF funguje bez problémů. Krokoval jsem, kde je problém a zdá se, že je v ajax.responseText, kde zůstává stále stejná hodnota. V prohlížeči nepomáhá ani Ctrl+R, pouze po použití 'Nástroje pro vývojáře (F12)' a kliknutí na 'Vymazat mezipaměť prohlížeče' se podaří po následném Ctrl+R data obnovit. (Dosud jsem byl přesvědčen, že Ctrl+R a klikací tlačítko v 'Nástrojích' jsou totéž.) Prosím, nemá někdo s tímto zkušenost - resp. co by se mělo kde v IE nastavit, případně co dopsat do js skriptu, který celou akci obsluhuje.

Děkuji, s úctou

nikos
Chamurappi
Profil
Reaguji na nikose:
případně co dopsat do js skriptu, který celou akci obsluhuje
Ptáš se, co dopsat do jakéhosi neznámého skriptu napsaného dle různých návodů na webu? Kupodivu existuje konkrétní odpověď: Přidej ke stahované adrese nějaké náhodné smetí, abys obešel keš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0