Autor Zpráva
BuGeR
Profil
Zdravím.
Mam formulář, a chtěl jsem se zeptat, jde udělat, že když zmáčknu submit, tak se ten formulář odešle, bez toho aby se stránka načetla? Myslím jako přes nějakou funkci, že by se spustil soubor ktery vykonáva akci toho formuláře...Pujde to asi přes ajax..děkuji :) s pozdravem BuGeR.
mattyZEM
Profil
Sám si si odpověděl, tak proč zakládáš téma?
BuGeR
Profil
Protože ajax ještě moc neumím a pomalu se ho učím. Nehodil by jsi mi na to kód?:)
mattyZEM
Profil
Nehodil, jediné na co mám AJAX je editace příspěvku, a ten od kamaráda - ajax neumím. Ale chce to trochu jiné jednání. Věta: "Jak něco udělat? jde to přes to a to, díky předem" mi říká jen to, že je daný uživatel lenoch, a nedokáže si to najít & pro to aby to získal neudělá vše.

//Tím tě nechci nějak urazit.
BuGeR
Profil
Jasný, omlouvám se za vyjadřování a už se mi nechce moc psat :).. fakt bych byl moc vděčný kdyby to tu někdo hodil..jinak hledal jsem na google ale bez výsledků..
Jinak vím že to patří asi do sekce práce a zakázky, ale tohle je fakt prkotina :)
mattyZEM
Profil
Jediný dotaz pro GOOGLE: http://php.vrana.cz/odeslani-formulare-pres-ajax.php

A i zde na diskusi: http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=8&topic=82256
BuGeR
Profil
Díky moc:)
Asi jsem fakt slepej, že jsem to neviděl ;).
Herm
Profil
Proč sakra dělaš stránky přes ajax když jses evidentně nepodíval ani na jeden manual. Misto toho se tu ptáš na každou volovinu, kterou bys pochopil hned kdybysis přečetl manual kterých je na internetu několik (i v češtině)

Ajax není žádne hrdinstvíxD
mattyZEM
Profil
Herm: A já nechápu co po něm tak "řveš", už jsem mu poradil, tohle téma by mělo být zamknutý, něco potřebuje a zeptal se, na tom není nic trestnýho :-|
Herm
Profil
mattyZEM:
nj, ale rozdil je se zeptat na něco, a nebo dělat pomoci toho celý web.
Ja osobně jsem mu nedávno psal jak vypsat aktuální Select do divu, potom zase, a chtěl uplně to stejné akorat s input.. což všechno má v přikladech na těchto stránkách, nebo tisickrát na tomto foru.
BuGeR
Profil
Tak se teda omlouvám no! Boužel javascript se teprve učím a tohle jsou docela akutní věci..taky uvažuju že si koupim nějakou literaturu o JS..Boužel každý nějak začínal..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0