Autor Zpráva
bdoga
Profil *
Potřeboval bych pomocí js definovat menu které by bylo stále přilepené na jedné straně prohlížeče i při rolování. Díky
Chamurappi
Profil
Reaguji na bdogu:
Dej část, která se má rolovat, do <div>u se stoprocentními rozměry a overflow: auto a menu napozicované absolutně dej mimo tento <div>. Na to nepotřebuješ JS.
bdoga
Profil *
Nevím jestli jsme si rozuměli, nebo to dělám blbě.

Potřebuji toto. Mám stránku na jejímž vrchu mám třeba menu. Když já ale na (pokud je stránka delší) stránce sroluju trochu níž, menu už nevidím. Proto bych chtěl, aby se menu drželo pořát na té části obrazovky (webu) na kterou právě koukám (a neztrácelo se).
To ře by menu překrývalo text pod tím, mi nevadí.
bdoga
Profil *
Něco jako : http://www.pvmgarage.com/en/2009/12/nice-and-simple-toolbar-for-your-website-with-css3-and-jquery/
sysel
Profil
bdoga:
Něco jako
Na uvedeném odkazu mi žádné menu na vrcholu nezůstává.

Ale, když už mi tu Chamurappi poradil, tak jsem to po svém zkusil. A nespatřuji na tom nic moc složitého. Stylování by si sice zasloužilo lepší štábní úpravu znalosti pozicování, ale funguje to:

<div style="width: 100%;position: absolute;top: 0;left: 0;height: 20px;">
 <span>cukr </span><span>káva </span><span>limonáda </span><span>čaj </span><span>rum </span><span>bum </span>
</div>
<div style="overflow:auto;width: 100%;position: absolute;top: 22px;left: 0;height: 90px;">
Sem je třeba vložit hodně dlouhý text .....<br>
Sem je třeba vložit hodně dlouhý text .....<br>
Sem je třeba vložit hodně dlouhý text .....<br>
Sem je třeba vložit hodně dlouhý text .....<br>
Sem je třeba vložit hodně dlouhý text .....<br>
</div>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0