Autor Zpráva
vertigo007
Profil
Čuste :)

Mám větší problém. Chtěl jsem zkrášlit moje menu s jQuery ale trošku se mi to nepovedlo. Potřebuju aby menu bylo nalevo a po najetí myší se jeden obrázek přeměnil do druhého. Vlastně takový DHTML s onmouserover a onmouseout. Ale je to s efektem jakoby přeměny do druhého obrázku.
Tutoriál jsem našel zde http://bavotasan.com/tutorials/creating-a-jquery-mouseover-fade-effect/ Vlastně to tak trochu funguje, akorát se ty obrázky zarovnávají úplně jinam než chci a když je dám všechny do divu, do toho stylu, tak se obrázky rovnaj jeden na druhý.

Stránka by měla vypadat takto:
http://skatemania.ic.cz/index2.html

Ale mezitím vypadá takto (jQuery je aplikován jen na tlačítko Home - na tom je nejlépe vidět, to co chci. Potom na těch horních dvou, ale ty zakrývá reklama :D. Ale takhle se překrývají):
http://skatemania.ic.cz/

Prosím koukněte se. Myslím že bude chyba v css. Do css stylu můžete nakouknout pomocí http://skatemania.ic.cz/Novy5.css.
Děkuji za všechny nápady :).
vertigo007
Profil
Zatím jsem to vyřešil tak jak to je na http://skatemania.ic.cz/ Dal jsem to do divu, float left a dal jsem mezi ty odkazy <br> a zvětšil jsem velikost písma, a funguje to. Sice to není asi normální řešení, ale svůj účel to splnilo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0