Autor Zpráva
pat
Profil *
Dobrý večer, chci se zeptat jak udělat otazku před odeslánim funkcí onchange? Jak to mám, tak vyskočí varovné okno, ale je jedno jestli si přeju akci dokončit nebo zastvit. Neví někdo jak to udělat aby se při stornu akce neprovedla? Děkuju
<select name="stav" onchange="this.form.submit();">
  <option>Vyber stav</option>
  <option value="a">Jseš</option>
  <option value="n" onclick="return confirm('Opravdu tu nejseš?!');">Nejses</option>
</select>
Chamurappi
Profil
Reaguji na pata:
Jak to mám, tak vyskočí varovné okno
Špatně testuješ, v Exploreru nevyskočí.

<select name="stav" onchange="if(this.value != 'n' || confirm('Opravdu tu nejseš?!')) this.form.submit();">
Pokud vybraná hodnota není n, confirm už se nevolá, podmínka je vyhodnocena kladně, formulář se odešle. Pokud vybraná hodnota je n, přijde na řadu ta nebo-část a o odeslání rozhodne návratová hodnota confirmu.
pat
Profil *
V ie jsem to vážně netestoval, ale to nebylo ani zapotřabí :-) Potřebuju, aby to bylo na všechny prohlížeče. Takhle jak jste to uvedl, tak to maká jen se chci zeptat jestli to je na všechny prohližeče? Moc děkuju za pomoc
Chamurappi
Profil
Reaguji na pata:
jen se chci zeptat jestli to je na všechny prohližeče?
Vyzkoušej si to. Ale na tvém místě by mi přišlo docela pravděpodobné, že člověk, který tě upozorní na chybu, neudělá vzápětí vědomě ten samý druh chyby.
pat
Profil *
To mi přišlo, ale zeptat se muzu :-) Jeste jednou dekuju

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0