Autor Zpráva
kubatt
Profil
čaute prosím vás mám stránku a ta přes ajax načte jinou stránku id divu je chat a tam mám formulář a ten jak odešlu přes ajax,ta načte stránku heslo.php a tam vzniká ten problém ta stránka ignoruje všechny scripty co tam jsou dal sem tam jen tak pro test
alert("OOO");
ale nefunguje to nic to neudělalo tak nvm
STRÁNKA -Klik :)
SCRIPT - heslo.txt
Chamurappi
Profil
Reaguji na kubatta:
Tohle má někdo luštit? Viz 2. závazné pravidlo — používej interpunkci. Pokud nevíš, kam patří čárky v souvětích, piš jednoduché věty.
kubatt
Profil
může bát takhle?
Chamurappi
Profil
Reaguji na kubatta:
může bát takhle?
Připouštím, že z toho jde trochu hrůza.
Je ve tvém zájmu položit dotaz maximálně srozumitelný — ty sháníš radu. Kde končí jednotlivé věty? Pokud si někdo myslí, že tvému dotazu rozumí a že si zasloužíš pozornost, tak prosím…
Joker
Profil
kubatt:
Nepochopil jsem moc dotaz, ale kliknul jsem na stránku a otevřel si v prohlížeči chybovou konzoli JS (doporučuji tenhle postup v případě chyb se skripty).
Asi hlavní problém to má s tím, že neexistuje soubor http://chatet.wz.cz/jquery-1.4.1.js

Po sběžné prohlídce toho skriptu:
- SQL injection. I když to zase dodává nové funkce typu: "Přihlaš mě k chatu který má mnou zadané heslo" a podobně :-)
- Druhý SQL dotaz zjišťující, jestli tomu prvnímu odpovídaly nějaké řádky? :-) Co takhle rovnou zjistit, jestli něco vrátil ten první? (Navíc, v tomhle případě to asi je nepodstatné, ale obecně se mezi těmi dvěma dotazy může obsah databáze změnit, tj. jejich výsledky nemusejí být konzistentní).
- Skript nepočítá s tím, že by výběr z DB vrátil víc než jeden řádek, přesto výsledky prochází cyklem. Jenom to přináší širší možnosti SQL injection.
- (méně podstatné) SELECT *, když je potřeba jediný sloupec?
kubatt
Profil
jako vážně nevím proč to nefunguje ale to
"Asi hlavní problém to má s tím, že neexistuje soubor http://chatet.wz.cz/jquery-1.4.1.js "
jsem už zpravil a když načtu jen ten soubor heslo.php tak to jde ale když ho načtu přes ajax tak to nejde :( no nevím nic nejde když to načtu přes ajax :(
Joker
Profil
kubatt:
jsem už zpravil
No, jestli jste o tom někoho zpravil (tj. informoval ho, podal mu zprávu), tak fajn, ale problém trvá.
Jestli to mělo být spravil (tj. opravil), tak já teda na tom odkazu stále mám 404, soubor nenalezen.

nic nejde když to načtu přes ajax
Pochopitelně, když to voláte přes jQuery, které se nenačte, protože tam není ten výše uvedený soubor.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0