Autor Zpráva
Pajik
Prosím o radu někoho zkušeného. Mám na stránkách tento rolovací prvek, v kterém je několik položek na výběr. Potřebuji tento rolovací prvek změnit na zaškrtávací, aby vše fungovalo stejně. U každé položky jedno zaškrtávací políčko a když tuto položku zaškrtnu,tak aby se provedla změna stejně jako u vybraní položky z rolovacího menu. Viz kod :

<select name="{$groupName}" id="group_{$id_attribute_group|intval}" onchange="javascript:findCombination();">
{foreach from=$group.attributes key=id_attribute item=group_attribute}
<option value="{$id_attribute|intval}"{if (isset($smarty.get.$groupName) && $smarty.get.$groupName|intval == $id_attribute) || $group.default == $id_attribute} selected="selected"{/if}>{$group_attribute}</option>
{/foreach}
</select>

Prosím, prosím, moc o změnu tohoto kodu.
Chamurappi
Reaguji na Pajika:
Chceš tedy vyměnit celý <select> za skupinu <input>ů s type="radio"?
Pajik
JJ chci vyměnit celý ten kod za input type="checkbox" respektive "radio" , jak píšeš místo select name="". Jde o to, aby šlo zaškrtnout jen jednu položku z několika nabídnutých položek stejně jako je to u rolovacího menu. V podstatě mi jde o jednu věc, aby ty nabízené položky byly vidět, když si bude někdo mezi nimi vybírat, kterou zvolit, a ne aby byly schované jako v rolovacím menu. Ono, když to nahradím ten příkaz <select name=""> za input type="radio", tak se zobrazí jedno jediné zaškrtávací políčko místo rolovacího. Tím ale moje znalost končí a samozřejmě to nefunguje. Co je třeba potom udělat dál, aby se u každé nabízené položky zobrazilo jedno zaškrtávací pole a reagovalo to tak, že když zaškrtnu nějaké, provede se stejný úkon, jak je to u výběru z rolovacího menu. Proto bych moc potřeboval poradit. Děkuji. Jestli mně to pomůžeš vyřešit, pošlu ti 300,- Kč jako poděkování.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: