Autor Zpráva
Gaudentius
Profil *
Ahoj, mám aplikačku, ve které jsme definoval na textaaeru tinyMCE.

Ale, pomocí jQuery: $('#identifikator').val('hodnota'); potrebuji do tinyMCE vlozit nejaky text - stale mi to nejde. nema tinyMCE nejake omezeni?

pokud do editoru zadam "nějaky blabol", tak hledam, jaky element tento text obaluje a je to:
<body class="mceContentBody " id="tinymce" spellcheck="false" dir="ltr"><p>nějaky blabol<br></p></body>

takze bych logicky pouzil:
$('#tinymce').val('hodnota');
ale hodnota se v editoru nezobrazi :-(
stejne tak vidim, ze puvodni textareu s definovanym ID skryje "display:none;" a prebira ulohu za ni :-(

dalo by se to nějak pořešit, abych mohl javascriptem upravovat hodnoty v editoru tinymce? Thanks :-)

Moderátor Joker: Vyházel jsem balast z titulku. Původní titulek: „tinyMCE :-( jaký je platný identifikátor???“
panther
Profil
Gaudentius:
stejne tak vidim, ze puvodni textareu s definovanym ID skryje "display:none;" a prebira ulohu za ni :-(
od toho tam wysiwyg máš, ne? Původní div se IMHO zobrazí, když je vypnutý JavaScript. Ono je to vcelku logické chování.

Co se toho vkládaného textu týče, nedá se nastavit v nějakém Konfiguračním souboru TinyMCE? Je to už nějaký pátek, co jsem tento editor používal, ale někde u inicializace to šlo, tuším, nastavit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0