Autor Zpráva
jasio
Profil *
Zdravím,

Jak udělám abych po kliknutí na odkaz se mi zvětšil text.Chtěl bych to,ale na tři různé velikostí textu mám něco takového,ale nějak mi to nefunguje.

<p id='text1' style='position: absolute; font-size: 16px'>
<p id='text2' style='position: absolute; font-size: 20px'>
<p id='text3' style='position: absolute; font-size: 26px'>Text, který se zobrazí po kliknutí.

<a onclick='document.getElementById("text1").style.left = "0"''>Velikost 1</a>
<a onclick='document.getElementById("text2").style.left = "0"''>Velikost 2</a>
<a onclick='document.getElementById("text3").style.left = "0"''>Velikost 3</a>
</p></p></p>


Díky všem předem za pomoc
Chamurappi
Profil
Reaguji na jasia:
Nesahej na style. Měň třídu. Viz co jsem psal před chvílí jinde.
jasio
Profil *
mám to
<a onclick="document.getElementById('spolecny-rodic').className = 'stav-1'; return false">Jedno pole</a>,
<a onclick="document.getElementById('spolecny-rodic').className = 'stav-2'; return false">Druhé pole</a>

a jak to udělám v css aby to měnilo
Yur4Y
Profil
jasio:
a jak to udělám v css aby to měnilo
Normálne zadefinuj štýly pre triedy .stav-1 a .stav-2.
jasio
Profil *
To mi nebude fungovat když to budu mít takhle:

<a onclick="document.getElementById('spolecny-rodic').className = 'stav-1'; return false">velikost 1</a>,
<a onclick="document.getElementById('spolecny-rodic').className = 'stav-2'; return false">velikost 2</a>


<style>
stav-1 {font-size: 16px;}
stav-2 {font-size: 20px;}
</style>



<div class="stav-1"><div class="stav-2">Text který po kliknutí na odkaz se změni velikost blablabla....</div></div>
sarojan
Profil
jasio:
Ne, protože v <style> ti chybí před stav-1 a stav-2 bodka(.stav-1 .stav-2) a v divu ti chybí id. Mělo by to být takhle(pokud se nepletu)
<a onclick="document.getElementById('spolecny-rodic').className = 'stav-1'; return false">velikost 1</a>,
<a onclick="document.getElementById('spolecny-rodic').className = 'stav-2'; return false">velikost 2</a>

<style>
.stav-1 {font-size: 16px;}
.stav-2 {font-size: 20px;}
</style>

<div id="spolecny-rodic" class="stav-1">Text který po kliknutí na odkaz se změni velikost blablabla....</div>

Netuším, jestli se má do divu přidávat i class, vyskoušej a uvidíš.
jasio
Profil *
Funguje to,ale potřeboval bych to aby když kliknu na odkaz tak aby to jelo na celém webu ten text,protože se mi zvětší jen na úvodní stránce a když kliknu na jiný odkaz př. kontakt ak už tam mám zas normální text.
jasio
Profil *
Potřeboval bych aby když kliknu na ten odkaz co mi to zvětší tak aby ten text byl zvětšený na celým webu i když kliknu na nějakou sekci př. kontakt tak až je to taky tam zvětšené.To musím někde přidat
SESSION?
Chamurappi
Profil
Reaguji na jasia:
Zapiš při změně třídy ten stav do cookie a při načítání stránky tu cookie přečti a nastav podle ní třídu.
Hotové javascriptové funkce pro pohodlné zapisování a čtení cookies si snadno dohledáš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0