Autor Zpráva
Alastor_Kopal
Profil
Napsal jsem si JS funkci na deaktivování přesměrování tím že to přesměrování prostě odstraním
<script>
function deaktivuj(){
  deaktivuj = document.getElementById("presmerovani");
  deaktivuj.innerHTML = "";
}
</script>
<span id="presmerovani"><meta http-equiv="refresh" content="10;url=1.php"></span>

nefunguje a nevím proč (samozdřejmě že tu funkci volám na podmět od uživatele)
Davex
Profil
Alastor_Kopal:
nefunguje
Chybová konzola obvykle hlásí nějakou chybu a s její pomocí bys mohl přijít na chybu sám. Také je dobré, používat pro ladění JavaScriptu nějaký nástroj jako třeba Firebug ve Firefoxu nebo Nástroje pro vývojáře v Chrome a IE.

1) Před deklarací proměnné je dobrým zvykem uvádět klíčové slovo var.
2) Element <meta> nemůže být součástí <body> - prohlížeče ho obvykle přesunou do <head> a element #presmerovani je potom prázdný.
Alastor_Kopal
Profil
V tom případě co byste mi doporučovali ?
Nox
Profil
Alastor_Kopal:
Říct nám o co se celkově snažíš, jelikož to vidím tradičně na nějaké nehezké a krkolomné řešení něčeho
Alastor_Kopal
Profil
hmm hledám řešení s nejmenším kódem ale dyštak by šlo udělat to přesměrování JS a tím ho i můžu regulovat

něco jako
SetTimeout(presmerovat(), 10000);
function presmerovat(){
if(nepresmerovavat == 1){}
else{presmerovani}
}
??
Nox
Profil
Nevim jaks myslel to nejmenší

1) Kvůli psaní - vykašli se už konečně na notepad, nainstaluj si nějaký IDE (netbeans) a můžeš se už jen soustředit na kvalitní kód
2) Kvůli přehlednosti - lepší je to stejně dát do externího souboru, v editorech máš možnost skýr určité řádky, takže přinejhorším třeba tak
3) Kvůli datům - nejspíš to v porovnání s obrázky zabere minimum, ale vždy je tu možnost komprese a minimalizace, například jQuery jde dostat na 16% své velikosti

setTimeout(function(){ if( !nepresmerovavat ) window.location = "..."; }, redirectTimeout);


Doufám že to nevyužiješ k nějakému nesmyslu :) ale mělo by to fungovat
Alastor_Kopal
Profil
Má NetBeans FTP ? Vím že je to moc dobrej editor ale bez FTP je mi k ničemu a PsPad se hned odpojí a když se připojí je v nejzašším místě adresáře
Nox
Profil
Ano má, nastavuje se u projektu, můžeš si vybral jestli budeš uploadovat manuálně nebo se to udělá samo při uložení
Alastor_Kopal
Profil
Promiňte že obnovuji téma jen

moc děkuji za radu a Netbeans jsem si stáhl a je úžasnej. Všechno tak přehledné ... diki moc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0