Autor Zpráva
Keo
Profil
Ahoj,
jak můžu zobrazit skrytý text na další stránce. Tzn. při kliknutí na určitý odkaz se na další stránce zobrazí daná věc k danému odkazu.
Pokud to upřesním, tak jde mi o to, že:
na 1 stránce mám několik odkazů k určitým (různým) předmětům. Všechny předměty mají stejný (hodně dlouhý) popis, ale jiné technické parametry(těch je zase jen pár). A chtěl bych aby byla jen jedna stránka a na ní daný popis a všechny parametry k daným předmětům, ale aby se zobrazily jen parametry toho předmětu, na který bylo kliknuto s předcházející stránky.
(2 stránky = 1str. odkazy.. 2str. popis+parametry)
Jde to, nebo mám udělat pro každý odkaz jinou stránku?
Děkuji za pomoc.
Zobrazení/skrytí textu po kliknutí na odkaz na té samé stránce umím.
Pokud to zde již je, tak se omlouvám.
Trejpa
Profil
Keo:
Doporučuji udělat pro každý předmět zvláštní stránku, zejména půjde-li o obchod nebo něco podobného, kde záleží na prezentovaném zboží. Půjde tak konkrétní typ snáze vyhledat a stránka s popisem nebude bez té úvodní osiřelá.

Ale jde to. Musíš ale nějak předat druhé stránce informaci o tom, kam uživatel klikl. Nejlépe parametrem v adrese (ještě by to šlo pomocí cookies). Cílová stránka bude mít v sobě napsané všechny popisky a ty, které se liší, budou v blocích s nastavenou CSS třídou na display: none. Jednotlivé schované bloky budou odlišeny pomocí ID. Při otevření stránky skript podle ID v parametru adresy zviditelní konkrétní blok.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0