Autor Zpráva
oksim
Profil
Ahoj,

potreboval by som taku vec. Zatial mam kod:

 <div id="obr">
              
 </div > 
 
 //nejaky formular (nepodstatne pre to co potrebujem)
 
 <input  onclick="document.getElementById('obr').style.background='url(\'progress_wheel.gif\')'" type="submit" name="uploadujem" value="Upload">


Cize po kliknuti na Upload mi to pekne do divu s menom obr nahodi obrazok ktory potrebujem (krutiacu sa gulicku, aby uzivatel videl ze stranka pracuje)

Moja otazka znie, ako docielit, aby sa mi do toho divu nacitala xhtml subor, v ktorom mam robeny progressbar (pekne od 0 do 100%)

Za odpovede dakujem, ja a javascript sa moc v laske nemame a ani sa nepozname :)
_es
Profil
oksim:
sa mi do toho divu nacitala xhtml subor, v ktorom mam robeny progressbar (pekne od 0 do 100%)
Ako ten súbor vyzerá a je to naozaj xhtml? Ako zabezpečíš informáciu, kedy bude napríklad 50 % a kedy 100 %? A čo sa vlastne na nejaký server nahráva?
oksim
Profil
ten progress bar je len na oko :)))

a na server sa nahrava hocjaky subor, taky sukromny upload portal
_es
Profil
oksim:
Server by musel nejako informovať o tom, koľko zo súboru sa nahralo, čo nie je také jednoduché.
Ak to má byť len tak "na oko" tak vymeň "krútiacu guličku" za opakujúcici sa progres bar, napríklad tu si vyber Bert a máš to.
oksim
Profil
OK. tak sa opytam takto. Ako do toho divu po kliknuti na submit nacitat html/php subor bez refreshu stranky?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0