Autor Zpráva
Bazzi
Profil *
Ahoj,
díky super vyhledávající fci na těchto stránkách jsem skoro nalezl co jsem potreboval, ale bohužel nemohu najit presne to co potrebuji.

nejlepe to jde videt na strankach www.aktualne.cz kde maji v horni casti panel ktery se jim pohybuje po 3s.
Potreboval bych takto pohybovat textem
1. nesmi vzniknout mezera mezi aktualizacema (pri skonceni vybraneho textu)
2. mel by se pohybovat po 3s vzdy po jednou radku
3. pohyb potrebuji rolovany dolu (do ramecku se mi vejdou 3 radky tak aby vzdy posledni zmizel a prvni je novy)

Mohl by mi nekdo poradit kde bych mohl najit nejake varianty? Nebo jestli nekdo neco pouzivate :)

Koukal sem se na to aktualne.cz a oni si je nacitaji uz predem jen zobrazuji 4 uprostred.

Dekuji vsem

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Chudak
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z nového vlákna Verticall Scrolling - pomozne prosim.
Moderátor Chamurappi: Uživatelé Bazzi a Chudak mají shodnou IP.

Ahoj uzivatel Bazzi tady resi neco podobneho asi jako ja. Prosim poradte jak vytvorit Verticall Scrolling ?
Bazz
Profil *
Chamurappi: stejnej byt stejna IP ... neshledavam dulezitou diakritiku pro srozumitelnost toho co jsem napsal nebo pisi ted ...

Moderátor Chamurappi: Porušuješ závazná pravidla. Část lidí odfláknuté příspěvky nečte, snižuješ si šanci na odpověď.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0