Autor Zpráva
samoch96
Profil
Potreboval by som na moju web stránku www.renesance.szm.sk urobiť takú službu, že keď dám do prehliadača www.renesance.szm.sk a stlačím ENTER, že by mi to hneď po príchode na tú stránku otvorilo obrázok v Multiboxe (ja na celej web stránke pouźívam multibox) Je to niećo také ako to má táto web stránka: www.musetti.sk

Ak by ste mi pomohli neviem si s tým rady. Ďakujem :)
Str4wberry
Profil
Stačí si tam absolutně napozicovat obrázek. V CSS bude mít display: none, při načtení mu JavaScriptem přidáš třídu s display: block a po kliknutí mu ji zase odebereš.
samoch96
Profil
dosť ťažké na to, že ja som celý ten fotoalbum (multibox) si našiel v google a css a javascripty prekopiroval :/
samoch96
Profil
to si mám akože prekopírovať CSS aj JavaScript, ktorý používam pre fotoalbum a urobiť tak nový pre obrázok na úvodnej stránke?
samoch96
Profil
ja hlavne nechápem tomu JavaCsriptu ... že mu ju mám pridať ... a potom odpobrať .. šak ja tam mám v JavaScripte nejaké display: display: 'block' aj display: 'none'
Str4wberry
Profil
To je v CSS. Tím JavaScriptem budeš měnit jen CSS třídu (className), která bude mít ty vlastnosti, co jsem už popsal.
samoch96
Profil
ach mám v tom strašný bordel. Stránku mi robil kamarát, je dlhodobo odcetovaný inak keby je tu tak tu ani tú tému nezakladám ale vôbec neviem čo mám urobiť s CSS a JavaScriptom, on ma naučil meniť iba obsah :/
Str4wberry
Profil
Tady máš zjednodušenou ukázku.
samoch96
Profil
mh ale tam nie je žiadny krížik na odstránenie toho obrázku. Neviem, či ma chápeš. Fotoalbum - Multibox ma v pravom hornom rohu taký krížik, čím obrázok dáš preč. Neviem, či je dosť zrozumiteľné pre návštevníkov web stránky tam kríźik nedať. Predsa každý nevie, že ten obrázok sa dá preč po kliknutí naň ...
panther
Profil
samoch96:
tak křížek si tam můžeš přidat. JS přepiš, ať nemá onclick na celém obrázku, ale jen na křížku (menší obrázek/text).
samoch96
Profil
Str4wberry:
Tady máš zjednodušenou ukázku.

Po dlhej dobe som to opäť vyskúśal a ide mu to. Konečne a som nesmierne šťastný a ďakujem Vám. Len ešte niečo:
Nedalo by sa to spraviť aj nejak tak, aby to išlo z pravého horného rohu do stredu. Tak že keď prídem na tú stránku tak ten obrázok, ktorý si ram ja dám mi pekne príde z pravého horného rohu tak, ako to je na www.musetti.sk. Lebo takto, ako ste my to vy ukázali, je to o ničom ... to len prídem na web stránku a už to ta rovno je ... BUdem Vám povďačný, ak by ste mi dali aj názorný príklad :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0