Autor Zpráva
radas
Profil *
Zdravím,
mam formulař a je tam radio s hodnou ano/ne když dam ano tak se zobrazi ještě jeden input, bohužel radio se mi nepřepne na Ano ale zůstáva přepnuté na Ne, přitom input se mi zobrazuje správně...nevím proč..:(
    <script type="text/javascript">
//<![CDATA[
    function showHide(obj)
    {     
     x=document.getElementById(obj).style;x.display=(x.display == 'block')?'none':'block';return false;   
     }      
    //]]>
    </script>
    <style type="text/css">
/*<![CDATA[*/
    input.c1 {display:none;}
    /*]]>*/
    </style>
     Zkušenosti :
      Ne <input type="radio" name="zkusenost" value="Ne" checked="checked" /> 
      Ano <input type= "radio" name="zkusenost" value="Ano" onclick="showHide('zobraz_delku'); return false;" />
            (počet dní) <input type="text" name="delka" size="3" id="zobraz_delku" class='c1' />
    
panther
Profil
radas:
nevím proč
protože tam máš return false;.

Jen tak mimochodem, tohle nikdy nebude fungovat tak, jak jsi zamýšlel - při kliku na „Ano“ se input zobrazí, při kliku na „Ne“ nezmizí (za to při další kliku na „Ano“ zmizí). Nesmíš to vázat na onclick radia, ale kontrolovat, zda je druhé rádio checked.
radas
Profil *
panther:
s tim return false mi už to došlo :) ale ta tvoje myšlenka mě vůbec nenapadla...
Nesmíš to vázat na onclick radia, ale kontrolovat, zda je druhé rádio checked. jak to mysliš?
panther
Profil
radas:
jak to mysliš?
tak, jak jsem to napsal. Kontroluj, zda je druhé radio checked. Neptej se jak a hledej.
radas
Profil *
panther:
díky neboj hledat budu:)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0