Autor Zpráva
petr
Profil *
Mam takový malý problém.
Potřebuji aby když bude obsah přetékat stránku, tak aby byli skryté scrollbary, ale jen pokud funguje javascript.
Kdybych neměl xhtml strict tak bych to mohl udělat tak, že do onloadu dám document.body.style.overflow = 'hidden'; ale v strict nefunguje overflow pro stránku v body, ale v html a hledal jsem ale nic jako document.style.overflow = 'hidden'; , kde bych odchytil html jsem nenašel. Dát <noscript> do hlavičky abych do něho dal <style> neni v xhtml korektní tak jestli vás nenapadá něco jiného?
Dík
panther
Profil
petr:
neni v xhtml korektní
no a? Stejně píšeš v HTML, které na XHTML jen hraje.
petr
Profil *
a třeba aspoň pro zajímavost někdo neví?
petr
Profil *
dá se například nějak javascriptem změnit style tagu html?
_es
Profil
petr:
document.documentElement.style.overflow="hidden";
petr
Profil *
_es:
to jsem zkoušel, ale zkoušel jsem to v ie a tam to nefungovalo tak jsem to uplně vynechal... v ff to funguje... dík. zkusim najit něco aby to šlo i v ie
_es
Profil
petr:
to jsem zkoušel, ale zkoušel jsem to v ie a tam to nefungovalo tak jsem to uplně vynechal... v ff to funguje... dík. zkusim najit něco aby to šlo i v ie
Nezáleží na tom či používaš "strict" verziu HTML, ale na tom, v akom vykreľovacom režime je prehliadač. A v štandardnom režime by to malo fungovať aj v IE. Môžeš skúsiť zmeniť štýl aj elementu body, aj elementu html, to by malo fungovať vo viacerých prehliadačoch:
document.documentElement.style.overflow = document.body.style.overflow = "hidden";
petr
Profil *
_es:
děkuji moc
To je přesně to co jsem hledal.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0