Autor Zpráva
xmark
Profil
Můžu nějak zobrazit zdroják stránky v aktuální podobě, tzn. poté, co tam proběhlo pár změn prostřednictvím JS?
_es
Profil
document.documentElement.innerHTML
Medzi rôznymi prehliadačmi sú však rozdiely vo výsledku.
Nox
Profil
Pokud nemusí být přímo v JS tak použij developer tool v daném prohlížeči (ff - firebug addon, opera - dragonfly, v IE8 Chromu jsou taky, v ostatních nejspíš)
xmark
Profil
_es:
Mně jde o průběžnou kontrolu během vývoje. Chtěl bych mít obdobnou možnost jako ctrl+u, prostě kdykoliv.

Nox:
Pokud nemusí být přímo v JS“ .. tomu nerozumím.
A dragonfly mi ukazuje zdroják v tom stavu, v jakém přišel zs serveru.
Keeehi
Profil
xmark:
Google Chrome - Ctrl + Shift + I
xmark
Profil
Keeehi:
Ani tohle nefunguje. zobrazí se mi to, co jsem stáhl při prvním otevření stránky, nikoliv to, co se tam pak dotáhlo ajaxem.
Nehledě na to, že rozklikávací stromečková podoba (jak u chrome, tak u dragonfly) mi nevyhovuje, potřeboval bych prostě text.
Nox
Profil
Firebug na 100% aktualizuje při změně JavaScriptem
__construct
Profil
Myslím, že to čo potrebuješ Ti si ešte neskúšal - FireBug. Ak to nie je to čo potrebuješ tak sa to pokús lepšie vysvetliť.
//edit: neskoro
Yur4Y
Profil
Web developer (addon do Firefoxu) má možnosť "Zobrazit generovaný zdroj", ktorý zobrazuje zdrojový kód presne tak, ako ho vidí prehliadač (vrátane zmien vykonaných Javascriptom). A nič netreba rozklikávať, je to čistý text.
xmark
Profil
Firebug funguje, díky
Keeehi
Profil
xmark:
Keeehi:
Ani tohle nefunguje. zobrazí se mi to, co jsem stáhl při prvním otevření stránky, nikoliv to, co se tam pak dotáhlo ajaxem.

Funguje. Mám to odzkoušené. Sám to používám.
Gogle Chrome 6.0.466.0 dev
xmark
Profil
Keeehi:
Funguje.
Tak beru zpět, sorry. Asi jsem se špatně podíval.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0