Autor Zpráva
wise
Profil
Zdravím,

používám jquery validation plugin http://www.webreference.com/programming/javascript/jquery/form_validation/ a mám jeden problém, zajímá mě, zda-li se s tím někdo nesetkal.

Mám vše nastylované ok, jenže jakmile mi to nějaký prvek validuje, vyskočí hláška, ale změní mi to velikost a styl fontu v daném input. Hledal jsem v .js souboru, ale nenašel nic.

Neví někdo, v čem je problém?
Greeg
Profil
v defaultných nastaveniach (r.189) tam máš (r.193) toto
...
errorClass: "error",
...

a trochu nižšie pod tým to vyzerá na fnc ktorá zvýrazňuje chybové inputy práve touto triedou. takže buď si do svojich parametrov pripíšeš niečo ako errorClass:"mojStylZvyrazneniaChyb", alebo to necháš prázdne.

edit: pozri si docs aj k ostatným parametrom, možno natrafíš na niečo zaujímavé ;)
Chamurappi
Profil
Reaguji na wise:
změní mi to velikost a styl fontu v daném input
Buď si celý <input> přestyluj i v nechybovém stavu, nebo nestyluj ten chybový.

Běžně prohlížeč používá systémový skin (či nějaký svůj prohlížečový) na vykreslování ovládacích prvků, poskládaný z různých obrázků, barevných přechodů a třeba zaoblených rohů. Jakmile sáhneš na některou z CSS vlastností výrazně zasahujících do vzhledu, na systémový skin se vybodne, protože upravený vzhled není schopen smíchat s tím systémovým — a proto se může změnit styl písma i velikost.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0