Autor Zpráva
vacjos
Profil *
Ahoj,
našel jsem na netu funkci, pomocí které mohu tisknout na stránce pouze vybraný div:
function PrintContent() {
  var d = document.getElementById('div_tisk');
  if (d) {
    var WindowObject = window.open('', "print_div", "width=1,height=1,top=0,left=0,toolbars=no,scrollbars=no,status=no,resizable=no");
    WindowObject.document.writeln(d.innerHTML);
    WindowObject.document.close();
    WindowObject.focus();
    WindowObject.print();
    WindowObject.close();
  }
}


Jak ale udělat, aby si tato nová stránka s načteným obsahem mého divu načetla i můj soubor s css?

Díky
_es
Profil
vacjos:
Jak ale udělat, aby si tato nová stránka s načteným obsahem mého divu načetla i můj soubor s css?
Vytváraš nové okno, s novým HTML obsahom, takže k nemu pridáš CSS rovnako, ako v "hlavnom" súbore, do metódy WindowObject.document.write predáš značku link alebo iný spôsob načítania css súboru.
vacjos
Profil *
Díky.
Mám ještě doplňující dotaz. Při tomto způsobu tisku se v hlavičce stránky objevuje adresa stránky, ze které jsem spustil tisk. Nešla by tato adresa změnit na jinou? Pro doupřesnění - v jednom iframu mám tlačítko pro tisk, do tisku načítám obsah divu z dalšího iframe. Tištěná stránka má adresu stránky s tlačítkem pro tisk. Potřeboval bych spíš adresu stránky, ze které jsem načetl text. Jde to?
_es
Profil
vacjos:
Nešla by tato adresa změnit na jinou?
To je možno závislé od prehliadača. V tvojom prípade asi použije adresu súboru, v ktorom je funkcia definovaná, takže by možno stačilo ju definovať v inom rámci. Alebo možno reaguje podľa vzniku udalosti. Ak by sa príkaz WindowObject.print(); zamenil za:
WindowObject.document.write("<script>window.onload=function(){this.print();};<\/script>");
tak možno nebude adresa žiadna.
vacjos
Profil *
Ať zkoušim cokoli (včetně tvého nápadu), adresa je stále stejná:-( No nic, asi to nebudu řešit. Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0