Autor Zpráva
Novic
Profil *
Mám následující skript:

for (ind=1;ind<=p;ind++)
{
var policko[ind]="<? echo $adr1[$poc]; ?>";
<? $poc=$poc+1; ?>
}
Má přepisovat obsah pole zjištěného pomocí PHP skriptu do pole definovaného v Javaskriptu. Problém je, že zvýšení indexu $poc se provede jen při prvním průchodu cyklem a potom už ne. Je v tom nějaký zásadní problém nebo jsem něco přehlíd.
thingwath
Profil *
Zásadní problém? Pokud to dobře chápu, tak ano a to velmi zásadní.

PHP kód se zpracuje jednou při průchodu parserem. Při této příležitosti NENÍ nijak zpracováván javascript. Pak se výsledek (kde došlo mezi <? a ?> k navýšení $poc) pošle prohlížeči, který pak pracuje s javascriptem. Ale už pak nepracuje s PHP kódem, protože to jednak neumí a jednak už vůbec žádný stejně nedostane.

Celá tahle koncepce je obávám se poněkud postavena na hlavu. Pokud chcete nějak pracovat s tou proměnou $poc, tak to musíte udělat v PHP. Na javascript v této souvislosti zapomeňte.
thingwath
Profil *
Pokud je to možné, přepište celou smyčku (s celým souvisejícím kódem) do javascriptu nebo PHP. Pokud to možné není, tak je někde hlubší problém s tím co chcete dělat.

Zkuste si zobrazit kód prohlížené stránky v prohlížeči, hned vám bude jasné kde je problém. Takto prostě nelze klientské a serverové skriptování kombinovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0