Autor Zpráva
neref
Profil *
když mám nějakou podobnou konstrukci:

<div id="one" onmousemove="nejakafunkce(event)" onclick="alert('Kliknul jsem');"></div>


Tak to funguje jen v Mozille, klik vyvolá alert i při pohybováním myši, v IE to nejde, jako by měla událost onmousemove trvalou přednost.
Jak to mám udělat aby šlo klikat a sbírat tím zároveň hodnoty z aktivní onmousemove události (např. souřadnice polohy kurzoru myši)?
_es
Profil
neref:
Jak to mám udělat aby šlo klikat a sbírat tím zároveň hodnoty z aktivní onmousemove události (např. souřadnice polohy kurzoru myši)?
Tento dotaz nedáva zmysel.
Čo to je "aktívna onmouse udalosť"?
Po kliknutí nastane udalosť onclick, nič ti nebráni zistiť polohu kurzora myši v ovládači udalosti onclick.
neref
Profil *
To dává smysl..... mám obrázek grafu kde mi onmousemove pohybuje z vertikální linkou (zobrazuje aktuální polohu myši nad grafem), kdykoliv je pak možné kliknout do grafu a zobrazit, odeslat, zpracovat.... data z x,y souřadnic. Puste to z hlavy řešení už jsem našel sám pomocí dalšího vnořeného div....

Poraď mi tedy _es jak se mám onmousemove vyhnout když chci nad obrázkem zobrazovat při pohybu další obrázek zavěšený na kurzor?
_es
Profil
neref:
Vyjadruj sa dostatočne jasne a presne.

mám obrázek grafu kde mi onmousemove pohybuje z vertikální linkou
Kto alebo čo je to ten onmousemove, že niečím pohybuje?
Nikomu sa nechce hádať čo si asi tými svojim zvláštnymi vyjadreniami myslel.
Tori
Profil
_es:
předpokládám, že je to pokračování tohoto vlákna: http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=8&topic=116478
neref
Profil *
Kluci neřešte vyřešené, za nejasnosti a blbé vyjadřování se omlouvám, nemám na programování školy, tak se omlouvám! tečka :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0