Autor Zpráva
Miri
Profil *
Ahoj mam takovýto zápis
onchange="zmenValue(this.id); odesliForm('<? echo $tabulka; ?>', this.name, '<? echo $zaznamObrazky['iddochazka']; ?>',this.value);"

muže v jednom onchange byt vice funkcí ? je to takto správný zápis? důvod proč se ptám je ten že pokud provdím onchange tak se mi cca z 20% neprovede to co tam je napsané a ty hodnoty jakoby splinou dosebe a provede se nesmyslný zápis.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Miri:
muže v jednom onchange byt vice funkcí ?
Ano.

je to takto správný zápis?
Pokud tam to echo nevypíše nějakou zákeřnou ošklivost, tak ano.

se mi cca z 20% neprovede to co tam je napsané
Ukaž.
Miri
Profil *
Rád bych to ukázal ale mam to zatím na localu a je to v redakčním systému .. celý den hledám kde je chyba a už fakt nevím doufal jsem že chyba bude někde v tomto kodu ale asi to bude něco víc zakeřnýho. S tím mi už asi bohužel nepomužete.. Ale děkuju za odpověd .
Miri
Profil *
Jen bych se chtěl jeste zeptat. Jestli javascript bere funkce v pořadí jak jsou zapsány nebo jak se mu to hodí ?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Miriho:
Nemůžeš vyrobit osekanou ukázku? Třeba bys při osekávání zjistil, kde je skutečná příčina chyby.

javascript bere funkce v pořadí jak jsou zapsány nebo jak se mu to hodí ?
V pořadí, samozřejmě. Viz, co jsem nedávno psal jinde.
Tori
Profil
Miri:
jen zvědavý dotaz: co dělá JS funkce s tím PHPčkem, které jí posíláte? Posílá ajaxem na zpracování? (jestli ta chybějící funkčnost není v tomto)
Miri
Profil *
Nemůžeš vyrobit osekanou ukázku? Třeba bys při osekávání zjistil, kde je skutečná příčina chyby.
To je dobrý nápad. Pokusim se vyrobit nejakou testovací stránku a když tím nepřijdu na to čim to je tak to sem pošlu.
Zatím díky. Bude to trvat :-)
Marek88
Profil
Jak vypadá hotové html s již vypsanými php proměnnými?
Miri
Profil *
Ten zápis je v pohodě.. hodnoty které tam dosazuju jsou v pořádku a řetězce taky nejsou chybné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0