Autor Zpráva
Cup
Profil
Dobrý den,
javascript moc neumím, proto bych chtěl položit dotaz na někoho kdo se v tom vyzná.

Pokusil jsem se implementovat tento editor http://jak.seznam.cz/example/widgets/editor/ ,ale bohužel mi to v konzoli hlásí tuto chybu
Uncaught TypeError: Cannot read property 'length' of undefined

a to hned 2x

v js je to tento řádek
 window.cache[window.cache.length] = e;


Asi z toho nebudete moc moudrý, ale třeba se s tím někdo potkal a poradí. Díky
_es
Profil
Cup:
Uncaught TypeError: Cannot read property 'length' of undefined
Globálna premenná cache alebo vlastnosť window.cache neexistuje alebo je undefined.
Kde si vzal to window.cache?
Cup
Profil
já jen kopíroval kód podle návodu. Moment, teď jsem koukal do návodu a tam to není. Možná to bylo v samotném zdroji ze kterého jsem to kopíroval (zdrojový kód) . Ok když jsem to odmazal, tak je to v pořádku.

chybu to už neukazuje, ale v IE 7 to po načtení zamrzne a v FF to nenastyluje html v textarea (jinde ano). Takže docela naprd.
_es
Profil
Cup:
já jen kopíroval kód podle návodu. Moment, teď jsem koukal do návodu a tam to není.
Prečo kopíruješ ktovie skadiaľ neúplný kus kódu a nespravíš to radšej podľa dokumentácie JAK?
Cup
Profil
bylo to z dokumentace :)
_es
Profil
Cup:
bylo to z dokumentace :)
Kde to v tej dokumentácii JAK je?
Cup
Profil
....již jsem to psal ... není to přímo v dokumentaci ... ale v jejím zdrojovém kódu, kluci ze seznamu tam maj přidaný ten řádek s kešováním. takže je vše ok. Sám nevím proč jsem to tahal z toho zdroje. Takže Vám tato odpověď musí stačit.
Cup
Profil
nefunkčnost v IE jsem vyřešil, editor se bil s "cotojátkou"

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0