Autor Zpráva
Prochy
Profil *
Dobrej,
hledám nějaký kalendář, který by byl přes JS a propojený např. přes php s databazí. Prostě, že by se najelo na nějaký datum a potom by se ukázalo, co se ten den děje.
Já hledal na googlu ale většinou, to co sem našel nefungovalo.
Tak kdyby náhodou někdo o něčem věděl tak budu rád
Chamurappi
Profil
Reaguji na Prochyho:
Asi nerozumím, na co se přesně ptáš. JavaScript běží u klienta v prohlížeči, PHP (s databází nebo bez) na straně serveru. V JS můžeš XMLHttpRequestem stahovat cokoliv ze serveru bez nutnosti znovunačtení celé stránky… jestli ti jde o tohle. Co myslíš tím najetím? Jestli chceš jen ukazovat akce při najetí kurzoru myši, tak asi nepotřebuješ žádné znovunačítání a stačí ti obyčejný :hover v CSS s vhodně předgenerovaným HTML kódem. Jestli najetím myslíš kliknutí, tak pokud nepotřebuješ zůstat na aktuální stránce, nepotřebuješ ani JS — stačí obyčejný odkaz (např. <a href="?datum=2010/12/31">) a vhodně napsaný serverový skript…
Prochy
Profil
myslel jsem něco takovýho http://www.easyphpcalendar.com/demo.php
akorát k tomu potřebuju Zend Optimizer a to já nechci
joe
Profil
A pokud si budeš dělat své vlastní stránky, taky je budeš hledat na internetu? Co takhle si to třeba udělat sám? Je několik možností, jak to udělat -třeba ty co napsal Chamurappi.
Prochy
Profil
Tak na vaši radu jsem si udělal vlastní kalendář, akorát teď musím nějak ošefovat přes ajax, aby se mi nenačítala celá stránka znova, ale pouze ta část s kalendářem. Jinak děkuji za vaše rady

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0