Autor Zpráva
FrantišekHliva
Profil *
Vytvoril som jednu ajaxovú aplikáciu všade (Oprea 10.63, IE 6 ,7,8,9 Firefox, Chrome) funguje správne, akurát v Opere 11 mi to vyhadzuje chybu:

Event thread: DOMContentLoaded
Uncaught exception: TypeError: 'b.getPropertyValue' is not a function
atď. problém sa objavuje iba v prípade keď zapnem kompresiu javascriptu jsmin.

Čo s tým? Myslím že bug sa týka nejakej časti JQuery, a pravdepodobne je to bug prehliadača opera 11 keďže v starších verziách sa tá chyba neobjavuje.
Chamurappi
Profil
Reaguji na FrantiškaHlivu:
bug sa týka nejakej časti JQuery, a pravdepodobne je to bug prehliadača opera 11
Framework je neomylný a prohlížeče jsou hloupí, jak jinak… :-)

Čo s tým?
Posteskl sis nad stavem věcí, které jsi nedostatečně popsal.
FrantišekHliva
Profil *
Živú ukážku tu bohužiaľ zverejniť nemôžem pretože tým by som porušil zmluvu :( len ma zaujímalo či sa s podobnou chybovou hláškou v opere 11 nestretol aj niekto iný a ako ju potom riešil.

Ja nehovorím že prehliadače sú hlúpe. Ale chyba sa objavuje v Opere až od verzie 11 a v žiadnom inom prehliadači sa tá chyba neobjavila. Opera 11 bola trošku uponáhľaná jedna vývojová a 3 RC verzie za 2 dni a následne Final, takže si myslím že nemali dostatok času aby chyby poriadne vychytali. U Operi je zvykom že po prvej final verzii príde hneď ďaľšia - opravujúca drobné chyby.
Keeehi
Profil
FrantišekHliva:
přečti si znovu část „Je to přísně tajné! Musel bych vás pak zabít.“ A pak vyrob verzi, ve které se chyba také vyskytuje a můžeš ji zveřejnit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0