Autor Zpráva
Entita
Profil *
Zdravím, jsem začínající grafik a rád se vrtám v JavaScriptu. Chtěl sem se vás zeptat jestli se mi jako webovému grafikovy může někdy hodit JavaScript a jestli se ho neučím zbytečně. Jen u grafiky totiž asi nevydržím a ze scriptu se mi zamlouvá jen JavaScript. Vždy ale když píši JavaScript tak mám výčitky svědomí že bych se měl raději věnovat grafice a měl bych se v ní zdokonalovat protože ji zase tak úplně neumím.

Jsem student a v tomhle ještě nemám přehled a tak se chci zeptat vás jestli se mi ten JavaScript někdy může hodit když už se ho budu učit na úkor grafice.

Mnohokrát děkuje Petr.
Keeehi
Profil
Entita:
Znalosti z kódování (html, css) ti pomůžou při vytvářená grafiky. Budeš vědět, co si jako grafik můžeš dovolit a co ne, protože potom by se to špatně vytvářelo. Pokud se naučíš javascript, můžeš bez potřeby kohokoliv jiného vytvořit třeba prezentaci pro firmu. (ne že by to bez JS nešlo) Myslím si, že umět javascript rozhodně není na škodu. Do jaké míry, to záleží na vás, co vás více baví.

Je málo lidí, kteří zvládnou perfektně programovat (poř. kódoat) a dělat perfektní grfiku. Většina zvládá dobře jen jednu činnost.
Witiko
Profil
Keeehi:
Je málo lidí, kteří zvládnou perfektně programovat (poř. kódovat) a dělat perfektní grafiku. Většina zvládá dobře jen jednu činnost.*fix'd
Myslím, že důvodem je, více než co jiného, lenivost. Specializovat se je pohodlné, ale spousta lidí je důkazem, že relativní perfekce lze dojít ve více oborech najednou. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0