Autor Zpráva
Jack06
Profil
Zdravím, v elementu <tr><input type="button"></tr> mám input jak je vidno.. Když na ten input klliknu, tak potřebuji přesně nad toto tr dostat další <tr></tr> s vlastním obsahem. Lze to nějak udělat? v jquery? Díky
Jack06
Profil
toto mi to hodí do předchozího tr, ale já potřebuji za.. tzn mezi dva :-(

$('input:button').click(function(e) {  $(this).children('#BI-WMM tr:last').prev("tr").after().append('<tr><td><input type="checkbox" name="test">Test</td></tr>'); });
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jacka06:
Řádek s tlačítkem bych dal do <tfoot> a přidávaný řádek přidával na konec <tbody>.
Kcko
Profil
Jack06:
Samozřejmě to jde ...

$(document).ready(function(){
  
  $("#test").find("input[type=button]").click(function(){
  
  $(this).parents("tr").before('<tr><td><input type="checkbox" name="test">Test</td></tr>');
  
  });
  
});


http://jquery.jslab.net/zkousecka/#232444a1274311358b8fdb11dcfdbbaf
Jack06
Profil
Kcko:
díky a nevíš, ještě jak zjistím v js id table, ve které to je?
Kcko
Profil
Ukaž konkrétní kód.
Jack06
Profil
<!-- groups -->
<fieldset>

        <legend>BI-WMM</legend>

        <table id="BI-WMM">

        <tr >

                <td><input type="checkbox" name="garants[BI-WMM]" id="frmconfirmCourse-BIWMM_Array-0" value="kadleto2"><label for="frmconfirmCourse-BIWMM_Array-0" id="frmconfirmCourse-BIWMM_Array-0_l">kadleto2</label><br></td>
                <td>                </td>
        </tr>
        <tr >

                <td><input type="text" class="BI-WMM text" name="BIWMM" id="frmconfirmCourse-BIWMM" value=""></td>
                <td>
                    <input type="button" class="frmconfirmCourse-BIWMM" value="Přidat">
                </td>
        </tr>
        </table>
</fieldset>
<fieldset>

        <legend>MI-MDW</legend>

        <table id="MI-MDW">

        <tr >

                <td><input type="checkbox" name="garants[MI-MDW]" id="frmconfirmCourse-MIMDW_Array-0" value="kadleto2"><label for="frmconfirmCourse-MIMDW_Array-0" id="frmconfirmCourse-MIMDW_Array-0_l">kadleto2</label><br>
                    <input type="checkbox" name="garants[MI-MDW]" id="frmconfirmCourse-MIMDW_Array-1" value="tvrdikpa"><label for="frmconfirmCourse-MIMDW_Array-1" id="frmconfirmCourse-MIMDW_Array-1_l">tvrdikpa</label><br></td>
                <td>                </td>
        </tr>
        <tr >

                <td><input type="text" class="MI-MDW text" name="MIMDW" id="frmconfirmCourse-MIMDW" value=""></td>
                <td>
                    <input type="button" class="frmconfirmCourse-MIMDW" value="Přidat">
                </td>
        </tr>
        </table>
</fieldset>
<fieldset>

        <legend>Odeslat</legend>

        <table id="Odeslat">

        <tr >

                <td><input type="submit" class="button" name="send" id="frmconfirmCourse-send" value="Odeslat"></td>
                <td>                </td>
        </tr>
        </table>
</fieldset>

<!-- non-group -->
</form>

Kcko
Profil
http://jquery.jslab.net/zkousecka/#dc50b14b672df590da05f69c2c17d60f

Hodnoty do checkboxů si zvládneš doplnit sám ne?
Jack06
Profil
Kcko:
Tady jde o to, že ty id table jsou dynamické, nikdy nejsou stejné a není jich stejný počet.. a abych mohl přidávat další tr s obsahem:
<input type="checkbox" name="garants[id_tabulky_ve_ktere_jsem]" id="frmconfirmCourse-MIMDW_Array-0" value="value_odeslane_kliknutim">

Tak potřebuji právě dostat to ID z toho :-)
Kcko
Profil
Asi jsem úplně tupý, ale nechápu na co potřebujes dostat z inputu id tabulky ve které jsi? Každému buttonu, který může generovat další řádky dej nějakou třídu a volej to pak přes třídu. :-) Pokud jsem to nepochopil tak se omlouvám, jsem ještě zmožen ze silvestrovské absint noci.
Jack06
Profil
Kcko:
Protože když to odešlu, tak potřebuju mít ty value v daném poli... id tabulky má stejná název, jako pole garantů viz checkboxy..
Potřebuju vytvořit checkbox name="garants[jméno_predmetu_do_ktereho_garant_zapada]

Viz MI-MDW dva checkboxy se jmény se stejným polem víže v kódu pro ukázku

//Re k tomu jak to myslíš, vytvořím tomu button class, která se bude jmenovat stejně jako id tabulky, ale i tak, jak pak dostanu například do alertu tu hodnotu class odeslaného buttonu
Kcko
Profil
http://jquery.jslab.net/zkousecka/#7ece0986d0eef8984d30f0488c48c1a2
Jack06
Profil
Kcko:
Super díky, ještě poslední věc, když tam přidám uměle ty checkboxy, tak je normálně nenajdu, na to je asi nějakej live v jěuery není? ab mi to našlo i prvky které přidám po načtení..?
Kcko
Profil
pomocí live
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kcka:
Samozřejmě to jde …
Ale je to krkolomné a neefektivní.

$(this).parents("tr")
Proč ne parent, když mu jde jen o jednoho rodiče?


Reaguji na Jacka06:
když tam přidám uměle ty checkboxy, tak je normálně nenajdu
Najdeš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0