Autor Zpráva
opener
Profil *
Zdravím, mám problém, otvírám odkaz do nového okna, které je nastaveno (javaskriptem) výškou, šířkou aj. problém je v tom, že okno se otevře jak má, ale první co je v tomto okně aktivní je řádka s adresou zobrazené stránky (když stisknu šipku doleva nebo doprava bliká kurzor v adresním řádku a pohybuje se v příslušném směru).

Já bych potřeboval aby aktivní byla sama stránka (její obsah), protože potřebuji odchytávat klávesy pro posun ve fotogalerii opět javaskriptem.
Jak tedy nastavit aby byl aktivní obsah stránky a ne její adresní řádek.
Děkuji
Keeehi
Profil
opener:
Ještě by to chtělo napsat, co je to za prohlížeč a přidat ukázku kódu, nebo lépe odkaz na živou ukázku.
opener
Profil *
Ukázka, klikněte na "Fotografie z výjezdu jednotky"

otevře se okno, ale pro to abych mohl šipkama vpřed a vzad listovat fotkama, tak musím kliknout do stránky aby byla aktivní
Keeehi
Profil
opener:
OK, polovinu jsi splnil. Teď ještě problémový prohlížeč. Třeba můj google chrome se chová jak by se dalo čekat.

EDIT:popř. zkus zadat první parametr. V IE by se to mohlo zlepšit.
lordfrikk
Profil
Potvrzuji funkčnost v Google Chrome a Firefoxu. IE selhává v tomto ohledu. Takový výstřel do tmy, co by možná šlo, je dát novému oknu něco jako onload="this.window.focus()"
_es
Profil
lordfrikk:
Skôr niečo ako:
document.body.focus();
lordfrikk
Profil
_es:
Ano, to asi spíš.
opener
Profil *
Díky všem, pomohlo

<body onLoad="document.body.focus();">
_es
Profil
opener:
Nepotrebuješ ten kód naviazať na udalosť onload, Vtedy ten focus nenastane až do načítania všetkého v okne. Stačí:
<body><script>document.body.focus();</script>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0