Autor Zpráva
Zavy
Profil *
Zdravím,

mám tento kod:
    var left = Math.round( (getBrowserWidth() - sirka)/2);
    var top = Math.round( (getBrowserHeight() - vyska)/2);
    
      objekt1.style.position = 'absolute';
      objekt1.style.display = 'block';
      
      objekt1.style.top = top+'px';       
      

je to část funkce pro vytvoření plovoucího divu nad stránkou.
Při spuštění to běží všude až na IE - to mi vyhodí hlášku Chyba ve webové stránce - špatný argument u "objekt1.style.left = left+'px';". GetBrowserWidth a Height vrací správné hodnoty. Stránka je ve standardu XHTML strict 1.1 ,když je v HTML 4.01 Transitional tak to funguje i v IE.

Nevíte někdo v čem je problém ?
Díky
_es
Profil
Zavy:
Nevíte někdo v čem je problém ?
Asi niečo súvisiace s módmi prehliadačov. Presnejšie poradiť ťažko, nie sme jasnovidci.
Zavy
Profil *
_es:
Zvláštní je když místo proměnné top dám pevnou hodnotu 500+'px' tak to funguje. To že by IE chápal v každém modu proměnnou jinak ? To se mi nezdá. Zkoušel sem tu proměnou i převést na řeťezec, ale taky to nefungovalo.
_es
Profil
Zavy:
Zkoušel sem tu proměnou i převést na řeťezec
Ako?
Asi je chyba inde, naozaj tu nie sú jasnovidci, bez dostatočných informácií ti asi nikto neporadí.
Funguje to v iných prehliadačoch ako IE?
Kde máš definovanú premennú objekt1?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Zavyho:
Stránka je ve standardu XHTML strict 1.1
Takový standard neexistuje. Stránku máš v HTML, tak jako tak, <!doctype> může rozhodovat o vykreslovacím režimu, nikoliv o syntaxi.

že by IE chápal v každém modu proměnnou jinak ?
Spíš bych si tipnul, že ti v jiném režimu jinak změří rozměry okna. Přestože tvrdíš, že GetBrowserWidth a Height vrací správné hodnoty.

Uvedl jsi kousek kódu s vynechaným řádkem, na kterém dochází k chybě, ale i s ním bych ti řekl, že prosím o odkaz na živou ukázku.
Zavy
Profil *
Už jsem našel chybu. Asi jsem se spletl při testování jestli vrací GetBrowserHeight správnou hodnotu - vracela špatně.

Díky za snahu a omlouvám se, že jsem vás takle zbytečne obtěžoval.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0