Autor Zpráva
alreon
Profil
Zdravím všechny.trošku se snažím vytvořit si menu v javascriptu ale mám tam někde chybu a nevím kde,tak jsem už bezradný :-O prosím tímto o pomoc.jedná se o kaskádové menu kde mám v pozadí obrázek(nápis hlavní strana,o nás,kontakt atd.)bohužel tyto obrázky se v nádhledu prohlížeči zobrazí až po najetí kurzoru myší,nikoliv stabilně furt.proto prosím o radu kde je chyba.děkuji.

kod je zde...
document.write('<div class="imrcmain0 imgl" style="width:433px;z-index:999999;position:relative;"><div class="imcm imde" id="imouter0"><ul id="imenus0"><li style="width:90px;"><a href="index.html" himg="images/topnav_home1.gif" style="background-image:url(images/topnav_home.gif);"><span class="imea imeam"><span></span></span></a><div class="imsc"><div class="imsubc" style="width:150px;top:0px;left:-2305px;"><ul style=""><li><a href="\#">New Item</a></li></ul></div></div></li><li style="width:78px;" title="About Us"><a href="about.htm" himg="images/topnav_about1.gif" style="BACKGROUND-POSITION: left top; BACKGROUND-REPEAT: no-repeat;background-image:url(images/topnav_about.gif);"><span class="imea imeam"><span></span></span></a><div class="imsc"><div class="imsubc" style="width:104px;top:-3px;left:-1px;"><ul style=""><li><a href="about.htm">Company
ShiraNai7
Profil
alreon:
dravím všechny.trošku se snažím vytvořit si menu v javascriptu

A pointa? Tim ze vypises html kod pres document.write to neni "menu v javascriptu". Do toho superprehledneho bloku kodu jsem si jinak nedival.
alreon
Profil
omlouvám se za pěknou prasárnu :-o zde vypsanou to menu je na této stránce www.amizdesign.ic.cz lze si ho prohlédnout
Trejpa
Profil
alreon:
Obrázky výchozí sady ikonek na serveru nejsou:
images/topnav_home.gif
images/topnav_about.gif
images/topnav_services.gif
images/topnav_portfolio.gif
images/topnav_contact.gif



Opravdu si myslíš, že menu vkládané javascriptem s hlavními úrovněmi textu v obrázcích vložených přes kaskádové styly bez textové alternativy je vhodný způsob navigace? Co uvidí návštěvník bez skriptu, stylu nebo obrázků (jako ty teď)? To, že skript vkládá styly doprostřed těla dokumentu, naštěstí prohlížeče dokáží rozdýchat.

Co podle tebe dělá atribut odkazu himg?
<a … himg="images/topnav_home1.gif"></a>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0