Autor Zpráva
PecanCZ
Zdravím, mohl by mi někdo z poradit jak udělat aby divu zůstalo po kliknutí pozadí, které se zobrazí po najetí myši pomocí :hover? Vím, že to jde pomocí jquery, jenže nemůžu přijít jak, díky moc
Darker
onmouseover="this.style.background='url(obrazek.gif)'"
PecanCZ
jo, díky, a dá se to použít takto že?
onmouseover="this.style.background-color='#fff'; this.style.color='#7b0000';"
a pak bych vlastně potřeboval, aby při najetí na druhý div se ta barva toho předešlého divu vrátila zpět a obarvil se zase ten noví div...to bych měl udělat takto?
onmouseover="this.style.background-color='#fff'; this.style.color='#7b0000'; ID.style.background-color='#7b0000'; ID.style.color='#fff';"

díky moc ;)
Darker
PecanCZ:
ID.style.background-color
Spíš element.style...
PecanCZ
a jak mám definovat element? když to potřebuju jen u určitého ID?
Darker
V tom případě
var element=document.getElementById("ID");
PecanCZ
díky, ale pořád mám problém s tím odbarvením druhého elementu po kliknutí, dám sem kousek kódu, mohl bys mi prosím poradit?

<script>
var element=document.getElementById("jednicka");
var element2=document.getElementById("dvojka");
</script>
<?
echo '<div class="float-left margin-left14 no_underline"><a href="javascript:narozky(\'a_tym\')"><span class="prepni_narozky" style="background-color: #7b0000; color: #fff;" onclick="this.style.backgroundColor=\'#fff\'; this.style.color=\'#7b0000\'; element2.style.backgroundColor=\'#7b0000\'; element2.style.color=\'#fff\';" id="jednicka">A tým</span></a></div>';
echo '<div class="float-right margin-right2 no_underline"><a href="javascript:narozky(\'rezerva\')"><span class="prepni_narozky" style="background-color: #7b0000; color: #fff;" onclick="this.style.backgroundColor=\'#fff\'; this.style.color=\'#7b0000\'; element.style.backgroundColor=\'#7b0000\'; element.style.color=\'#fff\';" id="dvojka">Rezerva</span></a></div>'; ?>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: