Autor Zpráva
jQuery
Profil *
Cau, mám následující kód:

setTimeout(function() {
                $('#mydiv').fadeOut('fast');
            }, 1000);


Ono to funguje, ale když stránku nereloudnu tak bohužel ne. Nemohl by mi někdo poradit, jak to upravit? Díky.
Chamurappi
Profil
Reaguji na jQueryho:
To je poprvé, co si sem přišel pro radu framework osobně.
Do kolonky „Jméno“ patří jméno/přezdívka.

Nemohl by mi někdo poradit, jak to upravit?
Tip bych měl, ale neřeknu. Málo informací.
jQuery
Profil *
No udělal jsem si ajaxový formulář a když ho odešlu tak se nereloadne stránka, zobrazí se mi div se správou, že form byl / nebyl odeslán a tuto zprávu bych chtěl po určitém čase "smazat".
joe
Profil
$('#mydiv').delay(5000).fadeOut('fast');
jQuery
Profil *
Joe: bohužel, div tam stále je.
Chamurappi
Profil
Reaguji na jQueryho:
Furt málo informací (i když moc možných příčin není). Alespoň trochu programovat umíš? Což takhle lépe lokalizovat chybu? Odřezávat části, vypisovat si proměnné, atd.
jQuery
Profil *
Nevím jak jí lépe lokalizovat. Když odešlu form a reloudne se stránka tak to funguje, ale když se nereloadne tak se div neschová. Vypisovat proměnné vypisuji alertem (jiný způsob bohužel neznám).
Chamurappi
Profil
Reaguji na jQueryho:
Nevím jak jí lépe lokalizovat.
Nikomu jinému jsi nedal možnost ji lokalizovat, ze tří řádků funkčního kódu příčinu nikdo nevyvěští.

Vypisovat proměnné vypisuji alertem (jiný způsob bohužel neznám).
To je OK. Když si vypíšeš počet elementů nalezených pomocí $('#mydiv'), co se dozvíš? Patrně, že není chyba ve skrývání, ale v hledání. A nebo, že žádný alert nevyskočí, protože se uvedený kód vůbec nevolá. Moc možností není.
jQuery
Profil *
Jak říkam, když se reloadne alert vyskočí, když to udělám bez reloadu tak nevyskočí. Bohužel nevím, jak jinak to udělat.
_es
Profil
jQuery:
Bohužel nevím, jak jinak to udělat.
A my nevieme ako ti poradiť, dôvod viď [#8], [#6], [#2].
Segi_L
Profil
jQuery:
Tak hoď link na ten formular. Alebo napíš časti kódu tj Formulár, skript čo ovládá formulár. Nemožeme ti pomoct, ked nemáme viac informacii.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0