Autor Zpráva
peta
Profil
Udelal jsem si takovy programek na formatovani srt titulku. Potreboval bych tam ale jeste dodelat zalamovani radku text na delku max 40 znaku. Mate napad?
Premyslel jsem o kombinaci reg. vyrazu s rozdelenim textu splitem do pole a pak jednoduse scital delku.
Druha moznost je se na to vybodnout a presypat to pres word s omezenim sirky stranky nebo nejaky jiny program.
http://www.volny.cz/peter.mlich/x/js-titulky.htm
Medvídek
Profil
peta:
Nebo použít přehrávač novějšího data výroby, než je rok 1997, kterej dlouhé titulky zalamuje.
peta
Profil
Medvídek: Mezitim jsem objevil dalsich nekolik chyb, co mi tam zpusobuje ten prekladac.
* je treba zrusit tagy (vubec nevim, ktery kun do titulku zacal cpat tagy, jako. videl jsi nekoho mluvit tucne, podtrzene nebo italikem? :))
* odstranuje minus -->, jedno i obe :)
* pridava si mezery do casu 00:00, 00 : 00
* meni rijen 27 00:00... na 27.rijna 00:00

* a myslim, ze jeste neco :)
To zkusim, ten muj to mozna umi, ani nevim :)

Moderátor Chamurappi: Viděl jsi někoho mluvit bez diakritiky? :-)
Medvídek
Profil
peta:
je treba zrusit tagy (vubec nevim, ktery kun do titulku zacal cpat tagy, jako. videl jsi nekoho mluvit tucne, podtrzene nebo italikem? :))
Používá se to často, většina přehrávačů to zkousne. Kurzíva i podtžení se dost často používá. Třeba kurzívou se používá, pokud mluví vypravěč atd.
Ale v oficiální dokumentaci o tom zmínka není: http://www.matroska.org/technical/specs/subtitles/srt.html

Pokud se kouknu na muj VLC přehrávač, tak je v doku psané:
* HTML-based subtitles support

Chamurappi :-D
xmark
Profil
peta:
Takže po zábavném IQ testu titulky? Za informace o nových projektech díky.
peta
Profil
Medvídek: Ja vim, proc se to pouziva. Ale soucasne se to spatne cte.
xmark Nevim, jaky to ma prinos k memu tematu, ale jestli te zajima historie... Takze, jednoho krasneho dne mi prisel mail s timto testem. O nekolik dni pozdeji mi jich prislo vice. Tak jsem si rekl, proc neodkazuji na stranku na webu, dam si to na web a rozeslu zpet. A pri te prilezitosti jsem z toho udelal programek. Jestli mas neco proti me praci, tak ji nekupuj nebo na ni nekoukej.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0