Autor Zpráva
unlucky
Profil
kdyz pouziju textarea formatovane wysiwygem, tak se mi zobrazuje po print_r($_POST) vse.
Problem nastava, kdyz pouziju ajax. Promenne z form se mi zobrazuje u vsech ostatnich, ale u wysiwyg textarea se mi nezobrazuje zadna hodnota. nechapu cim to muze byt. Poradte mi
Chamurappi
Profil
Reaguji na unluckyho:
Žádná WYSIWYG <textarea> neexistuje, do dotyčného elementu jde psát vždy pouze prostý text. Pokud používáš nějaký skript, který element <textarea> skryje a na jeho místě zobrazí cosi s contenteditable="true" (nebo <iframe> s document.designMode = "on") a až v momentě odeslání vyždíme do <textarey> obsah z WYSIWYGu, prostuduj si dokumentaci použitého skriptu a vyčti z ní, jak ten obsah vyždímat manuálně dřív.
unlucky
Profil
Chamurappi:
pouzivam tenhle wysiwyg http://www.openwebware.com/
precetl jsem si dokumentaci. Mel by upravovat pouze vstup a vystup by mel probihat jako obvykle. Ale porad se mi nezobrazuje obsah z textarea kdyz zpracuju pres ajax (ostatni inputy a textarea ano)
_es
Profil
unlucky:
kdyz zpracuju pres ajax
To znamená v tvojom prípade čo presne?
Uvedený editor žiadne AJAX metódy neposkytuje.
unlucky
Profil
_es:
wisywig editor pouze vlozi do textarea html kod. Ktery nasledne pomoci ajaxu vlozim do databaze (pomoci serialise).
_es
Profil
unlucky:
wisywig editor pouze vlozi do textarea html kod. Ktery nasledne pomoci ajaxu vlozim do databaze (pomoci serialise).
Napíš zrozumiteľne, čo ti nefunguje a ako ten editor používaš.
Čo má nejaké odoslanie dát AJAXom na pozadí spoločné s tým, čo sa ti zobrazuje na stránke?
AJAX, teda vlastne objekt XMLHttpRequest, aj vracia dáta zo serveru, tak ich nejako využi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0