Autor Zpráva
grovik
Profil *
Mám poněkud problém:

function elzazvirata(){$.ajax({type: "GET",	url: "http://elza24.grovik.net/api.php?login=Kitty&zvirata=Kitty", dataType: 'html', success:
                   function(html){

                    $("#elza").append(html);
                    
                      alert("Povedlo se:"+html);}

           })};


Zdá se že vše běží v pořádku. Pokud mrknete na testovací skript přímo, vrátí to co vrátit má. Jenž epokud ho použiji spolu s AJAXEM a jQuery. Nedostanu žádnou hodnotu. Přesněji Velikost odpovědi je identická (testuji to pomocí Firebugu). Označeno je to jako že vše v pořádku. Ale když se podívám co je odpověď (data pro zobrazení), není tam nic.

Předem říkám, že jsem zkusil všechny možné formy zápisu, POST i GET a tohle je ta nejjednodušší varianta. Výsledek je stále stejný. Přímo v prohlížeči skript vrací hodnoty. Při použití s jQuery je obsah prázdný. Patří k tomu pochopitelně ještě <div id="elza"
> </div>.

Díky za rady a nápady (po dvou dnech toho mám dost ;-).
Chamurappi
Profil
Reaguji na grovika:
Jenže pokud ho použiji spolu s AJAXEM a jQuery.
Předpokládám, že klíčový je tom ten AJAX a ne jQuery, přestože titulek dotazu naznačuje opak.

Zdá se že vše běží v pořádku.
Jinými slovy to, co jsi popsal, nasvědčuje, že je vše v pořádku, ale ty vidíš, že to v pořádku není. Pokud nemáš víc informací a problém nikomu neukážeš, jak může někdo jiný najít řešení? Stačí hodit odkaz na živou ukázku, tu už stejně musíš mít někde na elza24.grovik.net (předpokládám, že víš, že AJAXem nejde tahat data z cizích domén).
grovik
Profil *
Tak teď budu za blbce.
Fakt mě nenapadlo(no napadlo, ale pokládal jsem to za blbost), že nejde tahat data z elza24.grovik.net na grovik.net/test !
To mi ovšem značně kazí plány. Budu na to muset jít po staru.
Chamurappi
Profil
Reaguji na grovika:
Budu na to muset jít po staru.
Pokud máš obě domény pod kontrolou a můžeš tedy ovlivnit výstup toho api.php, tak ne. Dynamicky vyrobený <script> může mít src namířený kamkoliv.
Grovik
Profil *
Obě domény mám pod kontrolou a výstup toho api.php, je zcela daný tím co do něj napíšu :-). Takže otázka je jak na to. Protože druhou alternativou, byl IFrame (ale chtěl jsem ho zavrhnout).
Cílem je umožnit dosat nějaké data ven z databáze, uživatelsky a vložit je do webu uživatelů. Chtlě jsem data tahat pomocí JS. S tím, že na straně bude PHP zpracovávat požadavky a vracet data pro JavaScripty na straně webu.
_es
Profil
Grovik:
Hľadaj JSONP, princíp je vlastne v [#4] Chamurappi.
Grovik
Profil *
Díky za radu zkusím dohledat!
Chamurappi
Profil
Reaguji na Grovika:
Na tom není moc co dohledávat. Prostě jen dynamicky vyrobíš externí <script> a v api.php vygeneruješ kousek JS s daty — stačí obalit výstup, který se posílá teď, voláním funkce. Žádná věda.
Grovik
Profil *
Pro toho koho by to zajímalo jsem našel celkem hezký návod. Ještě jsem neměl čas na tom zapracovat, ale ten návod je celkem popisný.
Grovik
Profil *
http://alexmarandon.com/articles/web_widget_jquery/#code-isolation

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0