Autor Zpráva
H.V.
Profil *
Zdravím v HTML 5 jsem teprv začal pracovat a mám menší problém, vytvořil jsem kompletně nové stranky: www.zdeweb.cz a v nich jsem vytvořil složku na zkoušku, kde jsem zkoušel tenhle web, vše fungovalo bez problému, ale když jsem přesunul celý web ze zkušební složky do základní, tak js přestali fungovat, zkoušel jsem zadat i absolutni cestu k nim (http://) ale prostě nejedou, ví někdo proč?

Děkuji
Chamurappi
Profil
Reaguji na H.V.:
tak js přestali fungovat
Jak se to projevuje? Co by měly dělat a nedělají?
U jednoho ze skriptů máš asi špatně adresu, nenačítá se, takže se zřejmě nepoužije dotyčné písmo, ale jinak jsem si žádného problému nevšiml. Rozhodně ne ničeho, co by mohlo souviset s HTML 5, které jsi strčil do titulku dotazu.
H.V.
Profil *
Chamurappi:
Hej kámo diky moc, moc jsi mě pomohl, jednalo se o špatnou zadanou adresu, při exportování souboru se změnily velká písmena na malé, tak proto nefungovali jisté věci (zaoblení rohu, písmo...).

Jinak stránky jsou v HTML5 a některé styly právě fungují přes js, proto ta hlavička.
Chamurappi
Profil
Reaguji na H.V.:
stránky jsou v HTML5 a některé styly právě fungují přes js
Jak to spolu souvisí? HTML je jen značkovací jazyk vyznačující strukturu dokumentu. CSS i JS jsou oddělené technologie.
Verze HTML v praxi neexistují, všechno je HTML5.
Witiko
Profil
Přesně tak. HTML5 jen znamená pár šikovných technologií navíc. :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0