Autor Zpráva
Kacko
Viz nadpis..
Pri .send("get", url) mi to v IE hodi "Permission denied". Vim, ze to bezne dela kvuli XDR, ale v mem pripade se o XDR nejedna.
Mam na PC dva ucty s totoznym nastavenim, na obou to fungovalo x let a ted to najednou na jednom nefunguje. Nastaveni uctu je shodne.

Zkousel jsem snizovat security level na minimum, downgrade IE(z 8 na 7 a pak na 6), vratit OS(XP) par dni zpet do bodu kdy to fungovalo, ale zadny vysledek..

Nenapada vas cim by to mohlo byt?
Witiko
Kacko:
Prohlížeče mimo localhost standardně blokují přístup přes AJAX k odlišné doméně, to by mohl být důvod. Říkám mohl, protože absence ukázky a vágní popis na určení nějakého závěru nestačí.
Kacko
Witiko:
Dekuju za rychlou odpoved.
Jak jsem psal - o cross domain request se nejedna.. tim to bohuzel neni..
Funkcni ukazku ukazat nemohu, neb neni verejne pristupna.

Rad to popisu vic, ale nenapada me nic dalsiho podstatneho - co v popisu chybi?
Witiko
Kacko:
Pokud si nechceš najímat věštící kouli, tak se budeš muset o část kódu podělit.
_es
Kacko:
Pri .send("get", url) mi to v IE hodi "Permission denied"
Metóda send XMLHttpRequest objektu má len jeden vstupný argument.
Kacko
Witiko:
Aha, jak uz jsem psal - jde o to, ze ten kod uz x let denne(i ted) bezproblemu vyuziva priblizne 1.5M lidi.
Chapu, ze s ukazkou kodu se lepe pracuje, ale tady je opravdu naprosto k nicemu, jelikoz tam chyba neni.

Z tech x milionu lidi to nefunguje pouze na jednom jedinem uctu(tim myslim ucet ve windows xp sp3) - do vcera to na nem fungovalo. Na tom samem PC to pod jinym uzivatelskym uctem funguje.

Osobne to vidim na nejake security nastaveni ve Windows(ale prestalo to fungovat zniceho nic uprostred prace, aniz by kdokoliv cokoli menil).

Toto se uz behem tech x let stalo nekolikrat, vzdy to behem par dni zmizelo.
Kacko
_es:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms536648(v=vs.85).aspx
_es
Kacko:
Tak prečo píšeš o metóde send? Viď: „Pri .send("get", url) mi to v IE hodi "Permission denied".
Kacko
_es:
Pravda, napsal jsem to ne uplne presne, to se omlouvam. Myslel jsem metodu send() objektu XMLHttpRequest(proto ta tecka na zacatku).
_es
Kacko:
Myslel jsem metodu send() objektu XMLHttpRequest(proto ta tecka na zacatku).
No, ale veď som ti už písal, že metóda send objektu XMLHttpRequest má len jeden vstupný argument.
Kacko
_es:
Eh sorry, ted mi to docvalko..
Samozrejme myslim metodu open(), uz mi z toho trochu hrabe:)
_es
Kacko:
Máš supertajný kód, ktorý nechceš prezradiť a nie je verejne prístupný, pritom ho však používa 1,5 milióna ľudí, píšeš o použití jednej metódy, no má to byť iná... Je to trochu obtiažne.
Nemáš niekde v nastavení IE niečo prenastavené? Dá sa tam nastaviť, či sa má použiť natívne XMLHttpRequest alebo cez ActiveX.

Osobne to vidim na nejake security nastaveni ve Windows
Alebo bude chyba niekde úplne inde, bez konkrétnejšieho kódu a popisu to bude len veštenie.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: