Autor Zpráva
deader
Profil
Zdravím,
začal jsem používat k nahrávání souborů SWFUpload, ale narazil jsem na problém v Internet Exploreru: přejedu myší přes tlačítko pro zvolení souborů, pak přepnu na jinou "záložku"(mělo by dojít k načtení a nahrazení obsahu javascriptem) a místo nového obsahu IE několikrát cvakne a zobrazí přes celou stránku jen právě to tlačítko pro nahrání na černém pozadí.
Zkoušel jsem flash object před nahráním nového obsahu smazat pomocí removeChild, ale nepomohlo to, mazal jsem nadřazený prvek, document.getElementById("SWFUpload_0").parentNode.removeChild(document.getElementById("SWFUpload_0")) mi totiž hlásilo, že object nebyl nalezen. V ostatních prohlížečích funguje skvěle.
Prosím o pomoc.
Nahrávač naleznete na http://pisarovic.cz/ukolnicek pod záložkou soubory, přihlašte se prosím:
uživatel: test
heslo: test12
ShiraNai7
Profil
Tento řádek způsobuje tu chybu (ukolnicek.js):
var u=ei('hlavni').offsetWidth-2;


To samé později tento řádek:
<script>ei('irss').src="/rss.php?nah=150244270";</script>


edit: pro ladění v MSIE použij volbu Nástroje -> Nástroje pro vývojáře (F12) ... nevím od jaké verze MSIE to tam je, já mám verzi 8.
deader
Profil
Děkuji za snahu, nástroj pro vývojáře znám, zapoznámkoval jsem ty řádky i další na ně navazující, nyní žádnou chybu sice již IE nehlásí, ale problém je tu stále :( Bude to asi nějaký bug v Internet Exploreru, nejspíš by mohlo pomoci flash object před nahráním novéo obsahu smazat, nevím ale jak.
deader
Profil
Již jsem to vyřešil! Object mi to nenacházelo, protože jsem k němu nepřistpoval přes iframe. I přesto mi však pak removeChild nefungovalo, ale nakonec pomohlo flash objectu před načtením nového obsahu nastavit display:
document.getElementById(iframe).contentWindow.ei('SWFUpload_0').style.display='none';

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0