Autor Zpráva
rad
Profil *
peru se s jednim problemem v ajax nevim pro ale tyto dva radky mi spravne nevyberou co bych potreboval
co konkretne v html tyto dva radky vyberou ?
//	var startColor = $("#cart tr .quantity input[name*=" + orderCode + "]").parent().parent().hasClass("odd") ? "#eee" : "#fff";       //A FIXE !!!
			  
      // $("#cart tr .quantity input[name*=" + orderCode + "]").parent().parent().find("td").animate({ backgroundColor: "#ff8" }, 100).animate({ backgroundColor: startColor }, 800);
Darker
Profil
Nic, jsou zaremované.
rad
Profil *
tohle vim omlouvam se poslal jsem kod ze stranky mam je v komentari protoze nefunguji jak by mely
Darker
Profil
řádek jedna:
rodičovský element rodičovského elementu elementů INPUT které mají jméno orderCode nacházející se v TR které mají ID „cart“
rad
Profil *
takze moje otazka zustava stejna.
var startColor = $("#cart tr .quantity input[name*=" + orderCode + "]").parent().parent().hasClass("odd") ? "#eee" : "#fff";     
              
     $("#cart tr .quantity input[name*=" + orderCode + "]").parent().parent().find("td").animate({ backgroundColor: "#ff8" }, 100).animate({ backgroundColor: startColor }, 800);
ecartsiger
Profil *
Zdravím,

já sice s jquery moc nedělám, ale konstrukci podobnou jako: input[name*=" + orderCode + "]", sem tam použiji.
Nesedí mi tam ale konkrétně * v name*= - jestli to není část vyhledávací syntaxe, tak by se mohlo jednat o zdroj problému.
Kcko
Profil
ecartsiger:
Nesedí mi tam ale konkrétně * v name*= - jestli to není část vyhledávací syntaxe, tak by se mohlo jednat o zdroj problému.
To je v pořádku, je to selektor.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0