Autor Zpráva
Tirus
Profil
V práci jsem dostal jeden projekt. Ovšem obsahuje i takovej malej kalendářím pro výběr datumu do inputu aby uživatel nemusel psát datum a hlavně kvůli kontrole formátu data. Ovšem mne osobně se nelíbí že využívá tzv. americkou formu a tím myslím to, že první je neděle a poslední sobota v týdnu. Potřeboval bych to upravit, aby první bylo pondělí a poslední neděle. Další to, že to vkládá datum ve formátu dd/mm/yyyy což se mi moc nelíbí a raději bych dd.mm.yyyy . Ovšem sám si to neupravím, jelikož JS neovladám. Našel by se někdo moc hodný kdo by na to alespoň koukl?
http://pastebin.com/yBHRFsfZ
Segi_L
Profil
riadok 147 toho kódu prepíš na
var dateString = day+"."+month+"."+year;


riadok 196 toho kódu prepíš na
var startDayOfWeek = getDayOfWeek(currentYear, currentMonth, dayOfMonth); if (startDayOfWeek == 0) startDayOfWeek=7; startDayOfWeek--;


riadok 206 toho kódu prepíš na
table = table + "<tr><th>&nbsp;&nbsp;P</th><th>&nbsp;&nbsp;Ú</th><th>&nbsp;&nbsp;S</th><th>&nbsp;&nbsp;Č</th><th>&nbsp;&nbsp;P</th><th>&nbsp;&nbsp;S</th><th>&nbsp;&nbsp;N</th></tr>";


riadok 258 toho kódu prepíš na
var dateParts = dateString.split(".");
Tirus
Profil
Segi_L:
děkuji, ovšem lomítka jsem změnil za tečky, to mne právě také napadlo, ale nijak se to neprojevilo :(
Segi_L
Profil
To je zvláštne. Mne to funguje. Ten script máte priamo v html dokumente, alebo ho linkujete z .js suboru? Pokial ho linkujete, asi bude potreba tu stránku aktualizovat pomocou F5.
Tirus
Profil
Segi_L:
linkujeme ho, ovšem F5 jsem dával.. nyní jsem to testoval na svém localu a funguje to krásně s tečkama. ale na serveru to jede s lomítkama ač když si zobrazím JS, tak to má být s tečkama... prostě to už nechápu
peta
Profil
Tirus:
Prohlizec, server ci cms na serveru muze mit nastavene kesovani. U nas to byva kolem 5-20 minut, pokud uzivatel prepise v cms soubor misto toho, aby nahral novy. Vsem doporucuji pojmenovat to tak, aby na konci byl datum.
Zkus treba zmenit nazev toho js, zkus to opravit ve strance a dej F5.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0