Autor Zpráva
Dědeček
Profil *
Dobrý den,

Chci se zeptat na jednu věc, zjistil jsem zě mi v IE a FF nefungují stránky, poté jsme v IE7 zjistil, že je chyba "console' is undefined" . Následně jsem vložil do stránky kód níže a vše jede v pořádku, chci se proto zeptat někoho znalého, proč se to stalo a co to je, protože když jsem smazal odkaz na soubor kde je všechen javascript tak to tu chybu nenapsalo a když jsem odkaz na soubor nechal a soubor vyprázdnil tak to tu chybu psalo. Děkuji
if (typeof console == "undefined" || typeof console.log == "undefined") var console = { log: function() {} }; 
ShiraNai7
Profil
Autor kódu zřejmě používá funkce console.log (tak se jmenuje funkce konzole např. u Firebugu) pro testování účely.
Radek9
Profil
Dědeček:
Tak ten script prostě pracoval s konzolí a ne v každým prohlížeči se k ní dostane. Žádný kouzlo v tom nehledej.
Dědeček
Profil *
Teď jsem zmatený. Jde tedy nějak to opravit abych nemusel mít výše zmíněný kód? Děkuji mockrát
Radek9
Profil
Dědeček:
Ano, jde to z toho přilinkovaného scriptu úplně odstranit. Ale pokud je to jedna z těch velkých krav, tak je jednodušší asi tohle.
Dědeček
Profil *
Aha jde mi jen o to aby to hlavně fungovalo tak jak má, takže nebude už žádný problém teoreticky že? Díky moc :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0