Autor Zpráva
Kuřík
Profil *
Dobrý den, programuji prohlížečovou hru, která by měla mít práci. Za práci dostane dotyčný např.100 dollarů. Ale pokud opustí stránku nebo se na ní připojí v jiném prohlížeči pak se vše ohlásí. Proto potřebuji aby když se přihlásí a klikne na práce, aby se mu zobrazilo že dokončil práci a dostal 100 dollarů. Prosím o každou dobrou radu. Díky
PS: Hledal jsem zde v diskuzi a našel jsem jen odpočet.
_es
Profil
Kuřík:
programuji prohlížečovou hru
No a kde máš rozrobený kód?
Kuřík
Profil *
No mám akorát vzhled stránek, index.php kde jsou na pravé straně staty. Potom registraci a přihlášení
Keeehi
Profil
Kuřík:
Tak pš, až to bude aktuální, až budeš mít konkrétní problém, kdy ti něco nepůjde.
johnl
Profil
Ulož si např. do db že byla otevřena stránka s prácí (např. budeš mít sloupce "pracuje" a do něj si uložíš čas začátku práce plus nějaký limit kdy má být práce dokončená), pokud dojde k novému načtení tak podle toho jestli je čas již zastaralý nebo ne, poznáš zda byla práce dokončená a pokud dojde k novému načtení v době kdy práce ještě nebyla dokončená, tak práci ukončíš bez odměny.. (nevím jak moc jsi mě pochopil, ale nevím jak tu svoji myšlenku pořádně vysvětlit..).. (a na stránce můžeš např. dát odpočet na sekundy kdy bude práce dokončená a až dojde odpočet na nulu tak dáš reolad stránky a uživatel dostane odměnu..)
Kuřík
Profil *
No já potřebuji zdroják. Já už databázi navrženou mám.
_es
Profil
Kuřík:
No já potřebuji zdroják.
Teda pracovníka, uveď odmenu, aby sa to mohlo presunúť do sekcie „Práce a zakázky“.
Alebo si naštuduj to, čo na uvedené programovanie potrebuješ vedieť.
peta
Profil
"mám akorát vzhled stránek, index.php"
"Diskuse » JavaScript"
Co to dela v JS? Nerozumim. Podle prvniho prispevku to neni jasne, ani, na co se ptas.
Precti si: Napoveda - Vlozeni dotazu, menu nahore v diskuzi.

Demo program, ktery pracuje s databazi muze byt napr, ale nepatri to do fora o JS, ...
http://peter-mlich.wz.cz/web/mysql/pr/index.htm
* MiniChat

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0